EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

EPA Systemy jest Oficjalnym Dystrybutorem firmy Digiever - czołowego producenta systemów monitoringu video. Zapewniamy fachowe doradztwo, doskonały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczony przez Producenta. Rozwiązania DIGISTOR to wyjątkowe połączenie bezawaryjności działania, łatwości obsługi i dużej funkcjonalności w zakresie systemów monitoringu video.

Obecnie systemy te mogą pracować na dużych obszarach i obsługiwac do 144 kamer w ramach jednego systemu. Wydajność zapewnia rejestrację min. do 200FPS dla rozdzielczości 1080p na każdym rejestratorze. Zgodność ze standardem Onvif zapewnia współpracę z większością kamer IP. My rekomendujemy Państwu kamery sieciowe Etrovision.

 

Dyski twarde WD Purple

 

Digiever DS-8200PRO

Rejestracja do 32 kamer IP, 8 dysków SATA do 4TB w trybie RAID 0,1,5. Możliwy szybki backup na PC przez USB, 2 x LAN 1Gbit/s, dostęp przez przeglądarkę www. Zapis plików avi, detekcja ruchu i system inteligentnej analizy obrazu. Praca zdalna i lokalna HDMI. Wersja rack 2U.

Digiever DS-4200PRO

Rejestracja do 32 kamer IP, 4 dyski SATA do 4TB w trybie RAID 0,1,5. Możliwy szybki backup na PC przez USB, 2 x LAN 1Gbit/s, dostęp przez przeglądarkę www. Zapis plików avi, detekcja ruchu i system inteligentnej analizy obrazu. Praca zdalna i lokalna HDMI. Wersja desktop.

Digiever DS-2100PRO

Rejestracja do 25 kamer IP, 2 dyski SATA do 4TB w trybie RAID 0,1. Możliwy szybki backup na PC przez USB 3.0, 1 x LAN 1Gbit/s, dostęp przez przeglądarkę www. Zapis plików avi, detekcja ruchu i system inteligentnej analizy obrazu. Praca zdalna i lokalna - HDMI. Wersja desktop.

Digiever DS-1100PRO

Rejestracja do 25 kamer IP, 1 dysk SATA do 4TB. Możliwy szybki backup na PC przez USB 3.0, sieć 1 x LAN 1Gbit/s, dostęp przez przeglądarkę www oraz lokalnie przez HDMI. Zapis plików avi, detekcja ruchu i system inteligentnej analizy obrazu. Miniaturowa obudowa.

Digiever DS-4000

Rejestracja do 16 kamer IP, 4 dyski SATA do 4TB w trybie RAID 0,1,5. Możliwy szybki backup na PC przez USB, 1 x LAN 1Gbit/s, dostęp przez przeglądarkę www. Zapis plików avi, detekcja ruchu i system inteligentnej analizy obrazu. Dyski w kieszeniach hot-swap.

Digiever DS-2000

Rejestracja do 16 kamer IP, 2 dyski SATA do 4TB z RAID 0/1. Możliwy szybki backup na PC przez USB, 1 x LAN 1Gbit/s, dostęp przez przeglądarkę www. Zapis plików avi, detekcja ruchu i system inteligentnej analizy obrazu. Bardzo ekonomiczna oferta.

 

Rejestratory DIGIEVER obsługują kamery sieciowe firm: Axis, Acti, A-MTK, Arecont Vision, AVTech, Canon, Cisco, CNB, Brickcom, Digitus, D-Link, Edimax, Elmo, EtroVision, Ganz, Hikvision, iPUX, IPX, IQeye, LevelOne, Linksys, Messoa, Mobotix, Nakayo, Panasonic BB/ BL/ i-Pro, Sanyo, Shany, Sony, TOA, Toshiba, TRENDnet, Videosec, Viosecure, Vivotek, Y-CAM.

Dyski sieciowe QNAP

Dyski sieciowe QNAP, które doskonale sprawdza się w każdej firmie lub domu backup danych , udostępnianie danych, hosting stron, systemy wirtualizacji, współdzielenie plików. Zobacz więcej na www.qnap.pl

 

Backup danych - Ctera

Backup danych w firmie / urzędzie - centralne zarzadzanie, prosta obsługa. Dedykowane serwery i oprogramowanie po polsku. Zobacz rozwiazania do backup danych firmy CTERA ->

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.