EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

 

 

 

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

etrovision logoFirma Etrovision to producent wysokiej jakości kamer cyfrowych przesyłających sygnał z wykorzystaniem technologii sieci komputerowej IP. Oferowany jest szeroki zakres kamer sieciowych obejmujący praktycznie wszelkie pola zastosowań: od pracy biurowej, poprzez zapylone hale fabryczne do gotowych kamer przystowanych do pracy w ciężkich warunkach zewnętrznych. Obecnie większość kamer pracuje  z wydajnym kodowaniem H.264 i posiada sensory megapikselowe.

 

Dyski twarde WD Purple

 

System WDR (Wide Dynamic Range) - to rozwiązanie pozwalające na osiągnięcie na obrazie bardzo dużej rozpiętości tonalnej. Dzięki temu w pełni czytelne są zarówno bardzo jasne jak i bardzo ciemne partie obrazu. System opiera się na podwójnym naświetlaniu każdej klatki obrazu i składanie tego w jedną - technologia podobna do HDR w aparatach fotograficznych. Jak to działa i jaki efekt daje można sprawdzić tutaj na filmie (załączenie WDR w 8 sek. filmu). Dynamika ponad 110dB.

 

EPA Care Pack

EPA Support Pack

EPA NBD Pack

Dostępne są trzy różne pakiety dodatkowego wsparcia dla kamer Etrovision. Każde z oferowanych przez EPA Systemy urządzeń może być objęte dodatkową opieką serwisową - np. rozszerzeniem gwarancji nawet do 5 lat. W celu zakupu prosimy o kontakt z Działem Handlowym. Więcej informacji i pakietach serwisowych tutaj ->

 

Oferowane kamery sieciowe Etrovision zapewniają kompatybilność z rejestratorami QNAP VioStor oraz dyskami sieciowymi Synology, co pozwala na szybkie tworzenie kompletnych systemów rejestracji obrazu. Kamery są także zgodne ze standardem ONVIF, co zapewnia łatwą współpracę z innymi urządzeniami zgodnymi z tym standardem. Kamery Etrovision jako jedyne posiadają wbudowane złącze na karty SD do zapisu sygnału video w sytuacjach alarmowych lub w wypadku awarii sieci komputerowej. Dodatkowo większość kamer Etrovision posiada dodatkowe złącze analogowe do podłączenie lokalnego monitora lub telewizora albo do wykorzystania w istniejących systemach analogowych.

 

Kamery sieciowe typu box

kamera sieciowa box

Kamery typu box są najbardziej popularnym typem kamer. Firma Etrovision wytwarza serię kamer o identycznej obudowie, różnicących się głównie typem zastosowanej matrycy. Topowe modele z matrycą o rozdzielczości 5 Mpix i 2 Mpix pozwalają na transmisję obrazu Full HD 1920 x 1080 punktów z prędkością do 30 fps. Modele niższe posiadają matryce 1.3 Mpix i 0.5Mpix, ale również zapewniają dobre osiągi - min. 30fps w max rozdzielczości. Kamery typu box posiadają mocowanie obiektywów CS, pozwalają na montaż w we wszystkich standardowych obudowach zewnętrznych.

 

Kamery sieciowe zewnętrzne (ale nie tylko)

kamera sieciowa zewnętrzna

Kamery zewnętrzne Etrovision posiadają obudowy przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych. Temperatury pracy sięgają od -40C do +60C, co pozwala na ich stosowanie w Polsce. Obudowy kamer są całkowicie szczelne i spełniają normę IP66. Wybrane modele są wandaloodporne. Wszystkie kamery posiadają doświetlenie nocne typu LED o zasięgu do 40m. Obiektywy stosowane w tych kamerach są niewymienne, ale w większości wypadków posiadają zoom w zakresie 2.8mm do 10mm. Topowe modele z matrycą 5 Mpix i 2 Mpix pozwalają na transmisję obrazu Full HD 1920 x 1080 punktów z prędkością do 30 fps. Dostępne są modele z mniejszymi matrycami - 1.3Mpix oraz 0.5Mpix.

 

Kamery sieciowe kopułkowe

kamera sieciowa kopułkowa

Seria kamer IP do monitoringu, zamkniętych w obudowach kopułkowych. Przeznaczona zarówno do instalacji wewnątrz jak i na zawnątrz budynków. Możliwe jest zawsze dokładne ustawienie kierunku obserwacji kamery bez konieczności ustawiania samej obudowy. Kamery w większości posiadają doświetlenie nocne typu LED oraz całkowicie wandaloodporną obudowę. Modele z matrycą o rozdzielczości 5 Mpix i 2 Mpix pozwalają na transmisję obrazu Full HD 1920 x 1080 punktów z prędkością do 30 fps. Dostępne są także modele z mniejszymi matrycami - 1.3Mpix oraz 0.5Mpix.

 

Kamery sieciowe szybkoobrotowe

kamera sieciowa szybkoobrotowa

Kamery szybkoobrotowe w ofercie Etrovision reprezentowane są przez dwie serie kamer: przystosowane do instalacji zewnętrznych, naściennych oraz do montażu w sufitach podwieszanych. Kamery posiadają kilka rodzajów obiektywów, łacznie z zoomem do x36 oraz funkcją auto focus. Wbudowane precyzyjne silniki pozwalają na bardzo szybkie i precyzyjne ustawienie obiektywu na wybranym elemencie. Są to doskonałe kamery uliczne lub do sklepów wielkopowierzchniowych. Wysoka jakość zastosowanej optyki pozwala na ograniczenie wielkości matryc do standardu D1.

 

 

Jak zbudować własny, kompletny system monitoringu ?

QNAP NVRDo budowania własnych, niezależnych i niezawodnych systemów monitoringu video polecamy wykorzystanie specjalizowanych rejestratorów video firmy QNAP (seria VioStor) oraz wybranych systemów pamięci masowych z opcją rejestracji danych z kamer firmy Synology. Produkty obu firm zapewniają jenoczesną obsługę (zapis, bieżący podgląd, alarmowanie itp) do 120 kamer sieciowych. Pełne dane techniczne i opis bogatych możliwości tych urządzeń można poznać tutaj: QNAP VioStor. Systemy są w pełni niezawodne i autonomiczne, a zainstalowane na nich oprogramowanie wykorzystuje wszystie najnowsze technologie dostępne w tego typu systemach.

 

Rejestratory video QNAP

Cyfrowe rejestratory video QNAP VioStor - systemy do rejestracji danych z kamer sieciowych. Pojemność do 200TB i obsługa do 120 kamer. Zobacz produkty z serii QNAP Viostor..

 

Synology - dyski sieciowe

Dyski sieciowe Synology jako rejestratory video z pełną analizą obrazu w czasie rzeczywistym. Elastyczna rozbudowa do 60 kamer. Wersje do 108TB danych. Zobacz serwery Synology.

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP i rejestratory NVR . Cena kamer już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. SprawdĹş kamery i rejestratory EPCam ->

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.