EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

VivotekEPA Systemy Sp. z o.o. jest Oficjalnym Partnerem firmy Vivotek - producenta kamer sieciowych. Vivotek Inc. powstała w 2000 roku i bardzo szybko uzyskała miano wiodącego producenta w branży wideo nadzoru IP. Vivotek Inc. specjalizuje się w integracji audiowizualnych komponentów do pracy w sieciach komputerowych. Oferowane przez nas kamery IP zapewniają kompatybilność z profesjonalnymi rejestratorami video firmy QNAP VioStor oraz dyskami sieciowymi Synology, co pozwala na szybkie tworzenie kompletnych systemów rejestracji obrazu. Zestawy takie pozwalają na tworzenie profesjonalnych zestawów monitoringu video.

 

Dyski twarde WD Purple

 

Vivotek IP7130

Wymienny obiektyw i możliwość zasilania kamery przez PoE to podstawowe wyróżniki kamery. Kiedy potrzebujesz większego zbliżenia, wykręcasz stary obiektyw i zakładasz dowolny nowy obiektyw typu CS MANUAL. Zasilanie PoE w wielu przypadkach może ułatwić ci montaż kamery, teraz wystarczy jeden przewód.

vivotek ip7133

Vivotek IP7133 / IP7134

Dokonała kamera do pomieszczeń w których wygląd kamery powinien komponować się z wystrojem wnętrza. Model IP7134 jest wersją wyposażoną w moduł WiFi co pozwala na łatwiejszą instalację i pracę. Kamera o rozdzielczości VGA z wbudowanym mikrofonem, stałopozycyjnym obiektywem..

Vivotek IP7160

2-megapikselowa kamera sieciowa, idealna w sytuacjach wymagających precyzyjnej identyfikacji. Niewysoka cena jest ważnym atutem tej kamery, to doskonały stosunek ceny do efektywności jaką uzyskujemy. Wyposażona jest w stałoogniskowy obiektyw i posiadaja możliwość zapisu obrazu na karcie SD.

Vivotek IP7161

Wysokiej klasy 2-megapikselowa kamera z prawdziwą funkcją dzienno-nocną, pasującą idealnie do szerokich, otwartych przestrzeni - wejścia do budynków i lotnisk, lub aplikacji wymagających precyzyjnej identyfikacji np. ludzkiej twarzy lub tablic rejestracyjnych samochodów. Zapis obrazu na karcie SD.

Vivotek IP7361

Kamera dzienno nocna 2Mpix z doświetlaczem IR. Ciekawym technologicznie rozwiązaniem jest możliwość zasilania kamery poprzez PoE, a jest to kamera zewnętrzna. Wbudowany oświetlacz o zasięgu 10 m doświetli obiekty w ciemności.

Vivotek IP8161

Doskonale pasuje do szerokich przestrzeni, takich jak wejścia do budynków oraz lotnisk lub aplikacji wymagających precyzyjnej identyfikacji np. ludzkich twarzy w bankach lub tablic rejestracyjnych na parkingach. 2-megapikselowy przetwornik, umożliwia podgląd szerokiego pola widzenia wraz z bardzo szczegółowym obrazem Wbudowany slot kart SD/SDHC.

Vivotek FD8161

Kamera została wyposażona w usuwalny filtr IR oraz oświetlacz podczerwieni o zasięgu 15m w celu przekazywania jasnych i kontrastowych obrazów przez 24h na dobę bez względu na warunki oświetleniowe. Kamera umożliwia manualną regulację pozycji obiektywu w 3 osiach. Montaż na ścianie i suficie jest szybki.

Vivotek FD8361

Dla wymagających. Megapikselowa jakość obrazu i wyjątkowa przepustowość. Wysoka wydajność kompresji H.264. Wymienny filtr IR-cut oraz oświetlacz IR o zasięgu 20m. Manualna regulacja położenia obiektywu, 802.3af PoE, gniazdo na karty SD / SDHC, wykrywanie sabotażu, protokół SIP do dwukierunkowego audio.

Rejestratory video QNAP

Rejestratory video QNAP VioStor - systemy do rejestracji danych z kamer sieciowych. Pojemność do 16TB i obsługa do 120 kamer. Zobacz produkty z serii QNAP Viostor..

 

Synology - dyski sieciowe

Synology jako rejestratory video z pełną analizą obrazu w czasie rzeczywistym. Elastyczna rozbudowa do 60 kamer. Wersje do 100TB danych. Produkty Synology.

 

Backup danych w sieci

Profesjonalny backup danych przez sieć LAN / WAN w firmie - centralne zarzadzanie, pełna kontrola, prosta obsługa. Zobacz rozwiazania backupu sieciowego archiwizacji danych CTERA ->

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP i rejestratory NVR . Cena kamer już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. SprawdĹş kamery i rejestratory EPCam ->

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.