EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

 

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

Aten KVMPrzełącznik KVM zapewnia optymalne wykorzystanie posiadanych klawiatur, monitorów i myszy. Ułatwia korzystanie z kilku systemów komputerowych, pozwalając na pracę z tylko jednym monitorem, klawiaturą i myszą. Urządzenia te pozwalają na sterowanie do 512 komputerów za pomocą jednej konsoli z elektronicznym przełączaniem sygnałów ze wszystkich portów. Kontrola za pomocą klawiatury komputera, wybierane funkcje są wyświetlane na ekranie komputera (OSD).

 

EPA Care Pack

EPA Support Pack

EPA NBD Pack

Dostępne są trzy różne pakiety dodatkowego wsparcia dla konsoli i przełączników ATEN. Każde z oferowanych przez EPA Systemy urządzeń może być objęte dodatkową opieką serwisową - np. rozszerzeniem gwarancji nawet do 5 lat. W celu zakupu prosimy o kontakt z Działem Handlowym. Więcej informacji i pakietach serwisowych tutaj ->

 

Przełaczniki KVM w obudowach typu rack

Przełaczniki KVM firmy ATEN to jedne z najbardziej cenionych przełaczników na rynku światowym. Przedstawiamy pełną ofertę przełączników w obudowach rack, o wysokości 1U, dedykowanych do zabudowy w szafach serwerowych. Przełączniki obsługują serwery z portami USB, PS/2 oraz wyjścia video VGA. Mogą być rozbudowywane o konsole LCD oraz extendery portów. Standardowo przełączniki obsługuja od 4 do 16 serwerów, ale mogą byc rozbudowywane do obsługi nawet 512.

KVM Aten CS-1754 / CS-1758

przełacznik kvm cs1754

Przełącznik KVM 4 lub 8 portowy. Wersja rack 19" 1U, z portami USB i pełną obsługą sygnału audio. Przełączanie skrótem klawiaturowym lub przyciskami na przełączniku KVM. Zestaw kabli w komplecie. Pełne wsparcie dla Mac, PC, SUN.

KVM Aten CS-1708A / Aten CS-1716A

przełacznik kvm cs1708

Przełącznik KVM 8 lub 16 portowy przeznaczony do obsługi serwerów z portami USB, obudowa rack 19" 1U, menu OSD, mozliwa rozbudowa łańcuchowa. Pełne wsparcie serwerów SUN, MAC, PC. Konsola przez USB i PS/2 + VGA.

KVM Aten CS-9134 / Aten CS-9138

przełacznik kvm cs9134

Przełącznik KVM 4 lub 8 portowy. Ekonomiczny przełącznik do szaf serwerowych RACK 19". Najtańszy z menu OSD, rack 19" 1U. Obsługa portów PS/2 i VGA. Przełącznik KVM może być łaczony łańcuchowo w celu dalszej rozbudowy.

KVM Aten CS-1208A / Aten CS-1216A

przełacznik kvm cs1208

Przełącznik KVM 8 lub 16 portowy do szafy rack 19". Obsługuje serwery z portami USB i PS/2. Posiada menu OSD. Duże możliwości konfiguracji i zarządzania dostępem. Posiada oddzielne konta użytkowników i administratora.

KVM Aten CS-1308A / Aten CS-1316A

przełacznik kvm cs1308

Przełącznik KVM 8 lub 16 portowy do szafy rack 19". Obsługuje serwery z portami. Menu OSD. Duże możliwości konfiguracji i zarządzania dostępem. Oddzielne konta użytkowników i administratora. Konsola z portami USB i PS/2

Moduł Aten CN-8000

moduł kvm ip cn8000

Moduł zdalnego dostępu (LAN / WAN) do serwera lub KVM-a. Pracuje jak mini serwer. Wbudoway klient Windows lub Java pozwala na dostęp do serwera lub KVM z dowolnego komputera w sieci LAN / WAN / internet.

 

 

Przełączniki KVM dla biura i domu (obudowy desktop)

Przełaczniki KVM w obudowach biurkowych, wyposażone w 2 lub 4 porty do obsługi komputerów i serwerów. Zależnie od modelu obsługuja złącza USB lub / i PS/2 oraz złacza video: VGA, DVI czy HDMI. Są również dostepne modele dla systemów wielomonitorowych (tzw. dual view). Wszystkie modele wyposażone są w komplety kabli podłączeniowych z możliwością dokupienia kabli o innych długościach lub złączach.

Aten CS-62A / Aten CS-64A

przełacznik kvm cs64a

Przełącznik KVM 2 lub 4 portowy. Elegancki i wygodny zestaw biurkowy dostarczany wraz z kablami, PS/2. Obsługuje także sygnał audio. Przełaczanie portów tylko przez skróty klawiaturowe.

Aten CS-62U / Aten CS-64U

przełacznik kvm cs64u

Przełącznik KVM 2 lub 4 portowy. Elegancki i wygodny zestaw biurkowy dostarczany wraz z kablami USB. Obsługuje także sygnał audio. Przełaczanie portów tylko przez skróty klawiaturowe.

Aten CS-82A / Aten CS-84A

Standardowy przełącznik KVM 2 lub 4 portowy. Zestaw w klasycznej obudowie na biurko. Pracuje w wersji PS/2 i VGA. Przełączanie skrótem klawiaturowym lub przyciskami na KVM. Zestaw kabli w komplecie z możliwością zmiany na dłuższe.

Aten CS-82U / Aten CS-84U

Przełącznik KVM 2 lub 4 portowy. Zestaw w klasycznej obudowie na biurko. Pracuje w wersji USB / PS/2 / VGA. Przełączanie skrótem klawiaturowym lub przyciskami na KVM. Zestaw kabli w komplecie, ale istnieje możliwość zmiany kabli na dłuższe.

Aten CS-1642 / Aten CS-1644

kvm Aten CS-1644

Przełącznik KVM 2 lub 4 portowy typu Dual View z pełną obsługą systemów dwumonitorowych DVI. Z portami USB i pełną obsługą sygnału dźwiękowego. Przełączanie skrótem klawiaturowym lub przyciskami na KVM. Zestaw kabli w komplecie. Dla PC i Apple.

Aten CS-1732B / Aten CS-1734B

przełacznik kvm CS1734B

Przełącznik KVM 2 lub 4 portowy. Wersja w obudowie biurkowej, z portami USB i pełną obsługą sygnału dźwiękowego. Przełączanie skrótem klawiaturowym lub przyciskami na KVM. Zestaw kabli w komplecie. Dla komputerów Mac, PC, SUN.

Aten CS-1742 / Aten CS-1744

przełacznik kvm cs1744

Przełącznik KVM 2 lub 4 portowy. Wersja desktop, z portami USB i pełną obsługą audio oraz systemów dwumonitorowych. Przełączanie skrótem klawiaturowym lub przyciskami. Zestaw kabli w komplecie. Dla systemów Mac, PC, SUN.

Aten CS-1764A

przełacznik kvm cs1764a

Przełącznik KVM 4 portowy. Wersja w desktop, z portami USB i pełną obsługą sygnału dźwiękowego oraz portów DVI. Przełączanie skrótem klawiaturowym lub przyciskami na KVM. Zestaw kabli w komplecie. Dla systemów Mac, PC, SUN.

Aten CS-1782A / Aten CS-1784A

przełacznik kvm cs1784

Przełącznik KVM 2 lub 4 portowy. Wersja w desktop, z portami USB i pełną obsługą sygnału dźwiękowego oraz portó DVI o dużej rozdzielczości - 2560 x 1600. Przełączanie skrótem klawiaturowym lub przyciskami na KVM. Zestaw kabli w komplecie.

Aten CS-1792 / Aten CS-1794

przełacznik kvm cs1794

Przełącznik KVM 2 lub 4 portowy. Wersja w obudowie desktop, z portami USB i pełną obsługą sygnału dźwiękowego oraz PORTÓW HDMI. Przełączanie skrótem klawiaturowym lub przyciskami na KVM. Zestaw kabli w komplecie.

Backup danych QNAP

Dla serwerów QNAP polecamy kompletne rozwiązanie backupu danych z serwerów i stacji roboczych dla biznesu, z centralnym zarządzaniem, wsparciem wirtualizacji, Exchange, Hyper-V, Active Directory, SQL Server. Wypróbuj za darmo Xopero dla Qnap ->

 

Konsole LCD KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie rack. Modele 17-19" z obsługa do 16 serwerów. Więcej informacji...

 

Przełączniki KVM Altusen

Pprzełączniki KVM firmy Aten (seria Altusen). Rozwiązania od 8 do 40 portów, technologia transmisji "Cat5" oraz "over IP". Sprawne zarządzanie i łatwa konfiguracja. Zobacz rozwiazania Altusen...

 

Synology - dyski sieciowe

Najlepsze serwery plików. Synology liderem rynku na świecie. Funkcje, wydajność, obsługa, interfejs i cena - zawsze na pierwszym miejscu. Zabacz na www.synologic.pl

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.