EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

 

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

"Xopero dla QNAP" to oprogramowanie dedykowane dla dysków sieciowych NAS firmy QNAP. Pozwala tworzyć kopie zapasowe i synchronizować dane pomiędzy serwerem, stacjami roboczymi oraz komputerami osobistymi w sieci lokalnej. Użytkownicy QNAP w ramach oprogramowania XOpero otrzymują możliwość kompleksowego, centralnego zarządzania i konfiguracji wszystkimi procesami backupu, na wszystkich urządzeniach (stacje robocze Windows, serwery Windows) podłączonych do dysku sieciowego QNAP. To rozwiązanie, które daje pełną kontrolę i wygodę tworzenia kopii zapasowych, dzięki któremu firmy małego i dużego biznesu mogą w niezwykle łatwy sposób zarządzać polityką ochrony krytycznych danych. Wiecej informacji na stronie: http://www.xopero.com

Sklep internetowy, gdzie można kupić ten produkt w dobrej cenie.

WEJSCIE DO SKLEPU ->

Platforma zakupowa B2B dla Firm posiadających konto w EPA Systemy.

PLATFORMA ONLINE B2B ->

Chcesz szybko poznać cenę i dostępność produktu ? Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym: tel. 91-4315360 lub e-mail: epa@epasystemy.pl

 

instrukcja obsługi Broszura informacyjna qnap katalogInstrukcja aplikacji karta katalogowaCentralne zarządzanie

 

Kluczowe cechy rozwiązania "Xopero for QNAP"

- Dedykowane rozwiązanie backupu dla serwerów QNAP,
- Szybka i łatwa instalacja oprogramowania,
- Centralne i zdalne zarządzanie całym środowiskiem backupu,
- Bezpieczne szyfrowanie danych AES 256,
- Synchronizacja danych pomiędzy wszystkimi urządzeniami,
- Zaawansowane funkcje tworzenia i zarządzania procesami backupu.

 

"XOpero for QNAP" jest gotowy do błyskawicznej współpracy z serwem plików NAS, dzięki łatwej instalacji oraz braku konieczności wyposażenia w dodatkowy sprzęt i oprogramowanie. Działa kompleksowo, ponieważ zabezpiecza dane znajdujące się na wszystkich firmowych laptopach, stacjach roboczych i serwerach. Wiecej informacji na stronie: http://xopero.com/

 

Backup serwera

Po awarii można przywracać system do działania, dzięki tworzeniu kopii zapasowych serwera. Możliwe jest również wykonanie backupu baz danych, kont e-mail, aplikacji oraz środowisk wirtualnych (MS SQL, MySQL, Postgres SQL, MS Exchange, MS Outlook, Firebird, Hyper V).

 

Backup stacji roboczych

XOpero for QNAP to gwarancja pełnej ochrony przed utratą krytycznych plików, przechowywanych na stacjach roboczych. Oprogramowanie daje pewność przywrócenia danych i braku przestoju pracy urządzeń.

Szybki i wydajny backup

Rozbudowane funkcje procesu wysyłki takie jak deduplikacja, praca wielowątkowa, kompresja, wersjonowanie, czy backup delta pozwalają na zwiększenie wydajności i szybkości procesu tworzenia kopii zapasowych i optymalne dostosowanie go do potrzeb firmy.

 

Synchronizacja danych

Wyposażenie systemu w funkcję Aktówki umożliwia synchronizację plików w czasie rzeczywistym na wszystkich urządzeniach w sieci lokalnej, z zainstalowaną aplikacją oraz danych znajdujących się na serwerze QNAP.

Łatwa instalacja

Proces instalacji odbywa się w sposób nieskomplikowany i bardzo szybki. Wystarczy kilka kliknięć, aby dodać oprogramowanie XOpero for QNAP jako nową funkcjonalność dysku sieciowego NAS.

 

Zautomatyzowana obsługa

XOpero for QNAP to niezwykle wygodne w obsłudze narzędzie. Wystarczy raz dokonać odpowiednich ustawień, a proces tworzenia kopii zapasowych będzie odbywał się automatycznie, bez angażowania użytkownika.

Szyfrowanie danych

Szyfrowanie plików jeszcze przed wysyłką niemożliwym do złamania algorytmem AES 256 oraz opcja wyboru indywidualnego klucza szyfrowania, znanego tylko użytkownikowi, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i poufności danych.

 

Centralne Zarządzanie

XOpero for QNAP to wyjątkowa możliwość kompleksowego zarządzania, konfiguracji oraz monitorowania poprawności wykonywanych backupów (kopii zapasowych) z poziomu administratora.

Wersjonowanie

XOpero for QNAP pozwala cofać się do wybranych efektów pracy na pliku dzięki możliwości przywracania jego wcześniejszej wersji. Możliwe jest tworzenie wielu wersji zgodnych z postępem prac i zmianami.

 

Harmonogram backup-u

Użytkownicy mogą dowolnie konfigurować optymalną datę i godzinę uruchomienia backupu oraz częstotliwość jego wykonywania.

 

BACKUP DANYCH
- Synchronizacja i przywracanie
- Wersjonowanie plików
- Backup przyrostowy / delta
- Backup różnicowy / delta
- Harmonogram backupu
- Deduplikacja danych
- Ustawienie ilości przechowywanych wersji
- Retencja danych

 

BEZPIECZNY BACKUP
- Transmisja protokołem SSL
- Szyfrowanie algorytmem AES 256
- Kompresja danych
- Podział pliku przed wysyłką
- Deklaracja domyślnego klucza szyfrującego
- Deklaracja klucza szyfrującego użytkownika
- Zmiana klucza szyfrującego
- Logi aplikacji

BACKUP OPROGRAMOWANIA
- Backup plików MS Outlook, MS SQL
- Backup Firebird, MySQL, PostgreSQL
- Backup System State, MS Hyper-V
- Backup MS Exchange 2007 oraz 2010
- Backup z wykorzystaniem skryptów
- Backup otwartych plików (VSS)
- Backup obrazu dysku

 

APLIKACJE SERWEROWE
- Automatyczna replikacja danych
- System sprawdzania integralności danych
- Możliwość zarządzania storage’ami
- Monitorowanie logów
- Wykresy oraz statystyki

CENTRALNE ZARZĄDZANIE
- Zdalne zarządzanie kopiami zapasowymi
- Zakładanie i edycja kont użytkowników
- Zarządzanie przestrzenią dyskową
- Przywracanie z dowolnego miejsca
- Filtrowanie kont z wykorzystaniem drzewka
- Ustawienie i reset klucza szyfrującego
- Konfiguracja wydajności aplikacji klienckich
- Zdalne ustawianie limitów rdzeni i przepustowości
- Statusy i logi backupu w czasie rzeczywistym
- Łatwe masowe wdrożenie

 

Aplikacja "Xopero for QNAP" jest dostępna tylko i wyłącznie w firmie EPA Systemy Sp. z o.o. i u wybranych Partnerów Handlowych. W przypadku zainteresowania zakupem lub testami aplikacji prosimy o kontakt z nami: qnap@qnap.pl lub telefonicznie: 91-4315360. Wiecej informacji na stronie: http://www.qnap.pl

 

Producentem rozwiązania XOpero for QNAP jest firma Opero Sp. z o.o., wiodący polski dostawca zaawansowanych technologicznie systemów do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji danych. Opero tworzy korzystne usługi dla operatorów telekomunikacyjnych, firm hostingowych, dostawców usług cloudowych oraz dla IT administratorów przedsiębiorstw. W swojej ofercie proponuje rozwiązania do backupu lokalnego, backup-u danych online, backupu hybrydowego, które mogą być świadczone w oparciu o infrastrukturę Opero bądź Klienta.

ďťż

Backup danych QNAP

Dla serwerów QNAP polecamy kompletne rozwiązanie backupu danych z serwerów i stacji roboczych dla biznesu, z centralnym zarządzaniem, wsparciem wirtualizacji, Exchange, Hyper-V, Active Directory, SQL Server. Wypróbuj za darmo Xopero dla Qnap ->

 

Odtwarzacz sieciowy HD

Kupując QNAP w naszej firmie możesz otrzymasz na wybrane modele 3 lata gwarancji i serwis Next Busines Day. Posiadamy własne centrum serwisowe akceptowane przez QNAP.

 

Backup danych

Backup danych z komputerów i serwerów w firmie - centralne zarzadzanie, duże możliwośc. Serwery i oprogramowanie. Zobacz unikalne rozwiazania CTERA...

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP dla QNAP. Cena już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. Zobacz kamerę EPCam dla QNAP..

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.