EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

 

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


Dyski sieciowe i serwery plików firmy QNAP

 

EPA Systemy jest wieloletnim Oficjalnym Dystrybutorem w Polsce firmy QNAP - producenta systemów Storage (dyski sieciowe i serwery plików). Firma nasza zapewnia fachowe doradztwo potwierdzone certyfikatami, doskonały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczony przez Producenta. Zapraszamy tez do zapoznania się w oficjalną polską stroną internetową www.qnap.pl

 

Kupując produkty QNAP w naszej firmie otrzymujesz produkt z pewnego i sprawdzonego źródła. Potwierdzeniem tego jest 3 letnia gwarancja na produkty QNAP. Rozszerzona gwarancja obejmuje modele wyposażone w procesory firmy Intel i modele w obudowach typu rack, przeznaczone do szaf serwerowych. Dodatkowo, dla modeli w obudowach rack, oferujemy bezpłatnie gwarancję Next Business Day na okres 12 miesięcy.

 

EPA Care Pack

EPA Support Pack

EPA NBD Pack

Dostępne są trzy różne pakiety dodatkowego wsparcia dla serwerów QNAP. Każde z oferowanych przez EPA Systemy urządzeń może być objęte dodatkową opieką serwisową - np. serwisem Next Busines Day lub gwarancją do 5 lat. W celu zakupu prosimy o kontakt z Działem Handlowym. Więcej informacji i pakietach serwisowych tutaj ->

 

XOpero - oprogramowanie do kopii zapasowych wyłącznie w EPA Systemy

Backup danych z QNAPXopero dla QNAP to dedykowane oprogramowanie dla dysków sieciowych NAS (Network Attached Storage) marki QNAP. Pozwala tworzyć kopie zapasowe i synchronizować dane pomiędzy serwerem, stacjami roboczymi oraz komputerami osobistymi. Użytkownicy QNAP w ramach oprogramowania XOpero otrzymują także możliwość kompleksowego centralnego zarządzania procesami, monitorowania oraz konfiguracji backupu, na wszystkich urządzeniach (stacje robocze Windows, serwery Windows) podłączonych do dysku sieciowego QNAP. Prosimy o kontakt z nami przed zakupem. Zapraszamy do zapoznania się z oprogramowaniem do backupu Xopero ->

 

Dyski twarde WD Red - najlepsze

 

Serwery QNAP w Polsce - tylko w EPA Systemy

Serwery QNAP w biznesie to doskonałe narzędzie zarządzania danymi. Backup danych z komputerów, udostępnianie plików dla gości i urządzeń mobilnych to podstawowe zadania. Nie należy zapominac o funkcji antywirusa, blokowaniu niechcianych połączeń czy tworzeniu własnych bezpiecznych połączeń VPN. QNAP to także wiele innych funkcji - iSCSI, obsługa wirtualizacji (VMware, Citrix, Hyper-V), serwery FTP, HTTP, LDAP, SysLog, Radius i wiele, wiele innych dostępnych w każdym serwerze bezpłatnie.

 

Aplikacja Photo Station zapewnie najlepszą organizację i składowanie zdjęć na serwerze NAS. Tworzone automatycznie galerie są dostępne przez przeglądarkę internetową dla wybranych osób (hasło, login). Możliwe jest oznaczanie zdjęć tagami, geolokalizacja i tworzenie lini czasowej. Możliwe jest też udostępnianie wybranych zdjęć dla znajomych oraz w sieciach społecznościowych - Facebook, Twitter czy Google+.

Wbudowana aplikacja do zarządzania plikami na serwerze NAS QNAP. Umożliwia przeprowadzenie dowolnych operacji na plikach: pobieranie, wgrywania, zmiana nazwy, uprawnień, rozpakowanie archiwów itp poprzez przeglądarkę internetową. Dostępne są pliki na serwerze oraz pliki lokalne komputera. Możliwe jest udostępnianie wybranych plików wybranym osobom przez podanie uniklanego adresu URL, który będzie wazny określony czas bez dodatkowego logowania.

Aplikacja Audio Station zapewnia pełną kontrolę na plikami muzycznymi przechowywanymi na serwerze QNAP. Możliwe jest odsłuchiwanie muzyki z dowolnego miejsca z wykorzystaniem przeglądarki internetowej lub urządzeń mobilnych Apple iOS oraz Android. Możliwe jest przeglądanie playlist, wyszukiwanie po nazwie, wykonawcy czy innych parametrach. Aplikacja zapewnia też dostęp do radia internetowego.

Qsync to aplikacja zmieniająca nasz serwer NAS w serwer typu chmura. Każdy z nasz posiada telefon, kilka komputerów, laptopy i inne urządzenia. Qsync pozwala na synchronizację plików pomiędzy urządzeniami i jest dostępny na wszystki platformy - Windows, Apple OSX, Apple IOS, Androind. Dzięki temu nasz serwer z powodzeniem zastąpić może np. Dropbox czy Google Drive bez żadnych ograniczeń dostępnej przestrzeni i utraty prywatności danych.

Najnowsza aplikacja Video Station daje nam możliwość zdalnego odtwarzania plików video zgromadzonych na serwerze QNAP. Odtwarzanie strumieniowe pozwala na wybranie jakości i rozdzielczości odtwarzania, pełne katalogowanie plików, tworzenie miniatur itp. Zgodność z certyfikatem DLNA zapewnia obsługę telewizorów. Możliwe jest również umieszczanie filmów na portalach społecznościowych Facebook, Twitter czy Google+.

Pełne bezpieczeństwo danych na serwerze QNAP zapewniają rozbudowane polityki dostępu do danych i logowania oraz dedykowane aplikacje: Antywirus ClamAV, który w czasie rzeczywistym monitoruje pliki na serwerze (wykrywa wirusy, malware, robaki i trojany) oraz aplikacja blokująca ruch na podstawie adresów IP, gdzie można określić dokładnie adresy dopuszczone, zablokowane i reguły automatycznie blokujące dostęp z danego IP np. po błednych logowaniach.

Centrum multimedialne QNAP obsługuje wszystkie urządzenia UPnP / DLNA podłączone sieciowo do serwera. Zapewnia przeglądanie treści na telewizorach, odtwarzanie muzyki na systemach Hi-Fi oraz konsolach X-Box czy Sony Playstation. System pozwala także na tworzenie list zgodnych z iTunes i odtwarzanie muzyki przez oprogramowanie Apple i Android. Zachowana jest także zgodność z Logitech Media Server.

Backup danych jest jednym z podstawowych zadań serwerów NAS. QNAP dostarcza użytkownikom kompletne rozwiązanie backupu ograniczone jedynie pojemnością dysków. Dla użytkowników WIndows jest to dedykowana aplikacja, użytkownicy Apple korzystają z pełnej zgodności QNAP z Apple Time Machine. Możliwa jest również dwu kierunkowa kopia na urządzenia podłaczone przez porty USB, dostępna za jednym naciśnięciem klawisza.

QNAP postanowił stworzyć oprogramowanie zgodne z technologią Apple AirPlay. AirPlay umożliwia bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie materiałów video z serwera QNAP do telewizora HD i głośników — za pośrednictwem Apple TV. Zdjęcia z wakacji, filmowe przeboje, najnowsze gry: AirPlay z urządzeniem Apple TV przeniosą to wszystko na ekran Twojego telewizora.

Backup danych na serwer NAS zabezpiecza dane z komputerów. Ale sam serwer też musi być zabezpieczony. QNAP zapewnia możliwośc wykonywania szyfrowanej kopii na inne serwery poprzez protokół RSYNC lub (sieć LAN i WAN), możliwość kopiowania danych na serwery zewnętrzne np. Amazon S3, Symform czy Elephant Drive. Dostępna jest również kopia danych na nośniki zewnętrzne np. USB 3.0.

Aplikacja HappyGet pozwala na wykonywanie kopii plików (audio / video) z popularnych serwisów internetowych bezpośrednio na serwer QNAP. Obsługiwane są serwisy: YouTube, Vimeo, Facebook. Możliwe jest późniejsze odtwarzanie plików bez potrzeby posiadanie połaczenia internetowego. Aplikacja zawiera również moduł HappyCut do edycji materiału audio i tworzenia np. dzwonków telefonicznych...

Połączenia VPN są istotne dla prowadzenia bezpiecznego biznesu w sieci. QNAP zapewnia funkcję serwera i klienta VPN zgodnego z PPTP (m.in Windows) oraz OpenVPN. Połączenia te szyfrowane są 256 bitowym kluczem co zapewnia ich pełne bezpieczeństwo. Każdy serwer, zależnie od swojej wydajności, może być serwerem nawet dla kilkdziesięciu połączeń VPN jednocześnie co zapewnia pracę nawet w dużych sieciach.

Pobieranie dużych plików jest zawsze problemem. Do tej pory konieczne było posiadanie właczonego komputera. Aplikcja Download Station pozwala na zdalne uruchamianie pobierania plików z sieci Torrent, serwerów FTP i HTTP bezpośrednio na serwerze QNAP. Zarządzanie pobieraniem odbywa się przez aplikację QGet dla Windows lub po prostu przez przeglądarkę. Zadania pobierania można zaplanować na dowolnych czas (nawet 30 jednocześnie).

Urządzenia mobilne są coraz bardziej wykorzystywane w biznesie. QNAP zapewnia dla swoich serwerów aplikację QFile dla Androida oraz Apple iOS pozwalającą na zdalne zarządzanie plikami, pobierania, wgrywanie plików oraz ich podgląd na urządzeniu mobilnym. Możliwe jest także automatyczne przesyłanie wykonanych zdjęć bezpośrednio na serwer QNAP.

Serwery QNAP obsługują moduły USB DVB-T czyli naziemną telewizję cyfrową. Dzięki temu możliwe jest oglądanie na żywo programów w przeglądarce internetowej oraz nagrywanie programów bezpośrednio na serwerze NAS. System obsługuje EPG (Electronic Program Guide) co pomaga w zaplanowaniu nagrywania programów.

Aplikacje dostarczane wraz z serwerem QNAP to tylko początek przygody z serwerem NAS. W chwili obecnej dostępnych jest duża ilośc darmowych aplikacji biznesowych - od gotowych pakietów usług internetowych (Wordpress, Joomla), aplikacji programistycznych, biznesowych typu CRM i wielu innych.

Mobilne aplikacje dla serwerów QNAP to: Qfile (do zarządzania plikami na serwerze), Qmanager (do zarządzania serwerem), Qmobile (zdjęcia, muzyka i filmy), Qremote (zdalne sterowanie aplikacjami dodatkowymi np. Chrome, Youtube, XBMC). Aplikacje dostępne są dla platformy Apple iOS oraz Android.

 

 

ďťż

Backup danych QNAP

Dla serwerów QNAP polecamy kompletne rozwiązanie backupu danych z serwerów i stacji roboczych dla biznesu, z centralnym zarządzaniem, wsparciem wirtualizacji, Exchange, Hyper-V, Active Directory, SQL Server. Wypróbuj za darmo Xopero dla Qnap ->

 

Odtwarzacz sieciowy HD

Kupując QNAP w naszej firmie możesz otrzymasz na wybrane modele 3 lata gwarancji i serwis Next Busines Day. Posiadamy własne centrum serwisowe akceptowane przez QNAP.

 

Backup danych

Backup danych z komputerów i serwerów w firmie - centralne zarzadzanie, duże możliwośc. Serwery i oprogramowanie. Zobacz unikalne rozwiazania CTERA...

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP dla QNAP. Cena już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. Zobacz kamerę EPCam dla QNAP..

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.