EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

 

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

Czterordzeniowy CPU 1.7GHz oraz możliwość rozbudowy pamięci RAM do 8 GB (domyślnie moduł 4 GB) pozwalają serwerowi Synology DS2015XS uzyskać przepustowość ponad 1635.12 MB/s oraz wydajność ponad 59.180 IOPS. Serwer obsługuje do 8 dysków SATA 3.5" - kieszenie z technologią hot-swap i zapewnia przestrzeń do 48TB dla danych z pełną obsługa RAID 0,1,5,6,10 oraz obsługą dysków zapasowych. Opcja rozbudowy do 20HDD.

 

Serwer Synology DS2015XS umożliwia wspólne wykorzystywanie dysków twardych i dysków SSD używanych jako pamięć podręczna, co pozwala na zwiększenie przepustowości przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztu gigabajta. Wyposażony w dwa wbudowane porty 10GbE SFP+ oraz dwa porty 1GbE RJ-45, dzięki czemu małe i średnie firmy nastawione na wydajność mają dostęp do superszybkiego połączenia sieciowego przy dużo niższych kosztach. Synology DS2015xs jest objęty 5-letnią gwarancją.

 

Sklep internetowy, gdzie można kupić ten produkt w dobrej cenie.

WEJSCIE DO SKLEPU ->

Platforma zakupowa B2B dla Firm posiadających konto w EPA Systemy.

PLATFORMA ONLINE B2B ->

Chcesz szybko poznać cenę i dostępność produktu ? Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym: tel. 91-4315360 lub e-mail: epa@epasystemy.pl

Dysk sieciowy DS2015XS

Zobacz też kamery przemysłowe EPCam współpracujące z tym serwerem.

Więcej informacji o rozwiązaniach Synology ->

 

Dzięki swojej wydajności dysk sieciowy Synology DS2015XS jest niezawodny przy wymianie plików w sieci lokalnej oraz przez Internet, hostingu witryn internetowych, backupie ważnych danych lub współdzieleniu zasobów w firmowej sieci komputerowej. Macierz może być wykorzystywana w systemach wirtualizacji (połączenia iSCSI lub NFS) i jest w pełni certyfikowana przez VMware, Citrix i Microsoft Hyper-V.

 

Cechy wyjątkowe dysku sieciowego Synology DS3612XS

- Obsługa macierzy RAID 0/1/5/6/10 z funkcją rozbudowy w locie

- Maksymalna wydajność wystarczająca dla nawet dużych rozwiązań

- Wsparcie dla Windows ADS (Active Directory) i ACL dla Windows 2012R2 Server włącznie

- Wbudowany szybki interfejs sieciowy - 2 x 1Gbit/s i 2 x 10Gbit SFP

- Możliwa agregacja łącz sieciowych - funkcje failover i load balancing

- Bezpieczny zdalny backup z sieci komputerowej poprzez SSH 

- Wbudowany serwer plików FTP z obsługą SSL / TLS 

- Panel użytkownika i oprogramowanie dostępne w języku polskim

- Udostępnianie do 3 drukarek USB w sieci dla systemów Windows

- Możliwość rozbudowy do 20dysków przez moduł dodatkowy DX1215

- System pasywnego chłodzenia procesora oraz redundatne wentylatory

 

serwer plików

Serwer plików dla sieci lokalnej

Synology umożliwia dostęp do danych i wysoką wydajność odczytu i zapisu nawet dla dużej ilości użytkowników, dlatego jest interesującym rozwiązaniem dla firm, biur i domów. Użytkownicy mogą przechowywać dane na serwerze i korzystać z nich podobnie jak z innych zasobów sieciowych poprzez standardowe otoczenie sieciowe (Windows, MacOS, Linux)

serwer ftp

Serwer FTP - udostępnij swoje pliki znajomym i Klientom

Dyski sieciowe Synology wyposażone są w standardowy serwer FTP. Dzięki niemu i łatwemu zarządzaniu użytkownikami można udostępniać dysk jako źródło plików dla Klientów (możliwy zapis, odczyt, modyfikacja - zależne od praw dostępu). Ważne i poufne dane mogą być bez problemów przesyłane przez Internet dzięki SFTP wykorzystującym protokół szyfrowany SSL/TLS.

print serwer

Print Server - drukarka USB w sieci LAN

Współdzielenie drukarki USB w sieci jest niezwykle łatwe. Wiele dostępnych na rynku urządzeń zostało zweryfikowanych pod względem kompatybilności. Zainstalowane oprogramowanie Print Server, wraz z kreatorem dodawania drukarki, ułatwia wiele czynności, które przy konkurencyjnych urządzeniach są skomplikowane.

serwer www

Dynamiczne strony internetowe z PHP i MySQL

Synology posiada zintegrowany serwer Apache z obsługą skryptów PHP oraz zainstalowaną bazę danych MySQL. Bez specjalnych umiejętności informatycznych można bardzo szybko stworzyć własną stronę www, blog lub forum internetowe i w ten sposób efektownie zaprezentować się w Internecie.

active directory

Pełna kontrola dostępu

Synology pozwala na zarządzanie kontami użytkowników. Każdy użytkownik może mieć inne uprawnienia do poszczególnych zasobów. Konfiguracja ustawień jest prosta. Jednak przy nieskomplikowanej konfiguracji urządzenie może działać w sieci opartej na Windows Active Directory. Seria DS jest kompatybilna z Windows Active Directory i usługą katalogową4.

auto backup

Backup i archiwizacja - Pełne rozwiązanie

Synology pozwala na prowadzenie bierzącej archiwizacji plików z komputerów podłączonych do sieci komputerowej. Do każdego zestawu dołączone jest DARMOWE oprogramowanie bez limitu ilości instalacji. Możliwy jest również backup danych składowanych na serwerze Synology. Kopia zapasowa może być zapisywana na zewnętrznym dysku twardym podłączonym poprzez port USB, lub eSATA lub na zdalnym urządzeniu Synology lub rsync serwerze.

kamery przemysłowe

System monitoringu video

Synology posiada wbudowaną aplikację pozwalającą na wykorzystanie kamer sieciowych wielu firm do zdalnego monitoringu video. Serwer pozwala na zapis, odtwarzanie obrazu z kamer i czuwanie (wykrywanie ruchu). Obsługuje kamery sieciowe zwykłe i megapixelowe. Powiadamia e-mail o alarmach. Podgląd video sygnału z kamer na żywo przez przeglądarkę www. Dodatkowo wbudowany jest system inteligentnej analizy video. Polecamy kamery sieciowe Etrovision. Wiecej szczegółów tutaj...

 

Niezależność od platformy Windows, Linux i Macintosh

Synology DS2015XS jest jedynym modelem z serii Disk Station umożliwiającym podłączenie 12 wewnętrznych dysków twardych w technologii hot-swap. Dzięki temu można stworzyć system RAID 0,1,5,6,10 zapewniający wysoką wydajność i możliwość przechowywania dużych plików. Ze względów ekonomicznych można wyposażyć Synology DS2015XS w mniejszą ilość dysków twardych i późniejsze zmodernizowanie do wyższego poziomu RAID poprzez dodanie dodatkowych dysków twardych. Możliwe dołożenie dodatkowego modułu 12 dyskowego DX1215 i stworzenie systemu 20 dyskowego. Moduły zewnętrzne wykorzystują specjalne, dedykowane porty o wysokiej przepustowości, zdolne zapewnić wydajność całego systemu.

 

Z dyskiem sieciowym Synology DS2015XS bez przeszkód można uzyskać dostęp do danych niezależnie od tego, czy jest się użytkownikiem systemów Windows, Linux lub Mac. Użytkownicy Windows i Linux mogą korzystać z danych przechowywanych na Synology DS2015XS poprzez Sambę i FTP, użytkownicy Mac przez Sambę i AFP. Dzięki wsparciu dla Unicode, możliwe jest przechowywanie danych utworzonych w różnych językach.

 

Dane techniczne dysku sieciowego Synology DS2015XS

Procesor Annapurna Labs Alpine AL-514
Pamięc SDRAM 4 GB RAM ECC z możliwością rozbudowy do 8GB
Prędkość odczytu 1635 MB/s (2 x 10GbE VLAN)
Prędkość zapisu 754 MB/s (2 x 10GbE VLAN)
Dysk wewnętrzny 8 x SATA 3.5", max wielkość dysku 6TB
Złącza zewnętrzne 2 x USB3.0, 1 x Expansion Port
Wymiary urządzenia 157mm x 340mm x 233mm
Masa urządzenia 5.3kg
Środowisko pracy 5°C to 35°C, 5-95% wilgotność bez kondensacji
Złącze sieciowe 4 x 1Gbit/s - Gigabit ethernet (opcja 2 x 10Gbit)
Pobór mocy przez serwer z dyskiem 47W (praca) / 23W (hibernacja)
Głośność pracy 24.1 dB
Chłodzenie 2 x wentylator 120x120mm
System plików na dysków wewn. EXT 4
Protokoły sieciowe CIFS, AFP, FTP, Telnet, SSH, NFS
Typ woluminu RAID 0/1/5/6/10/5+Spare
Obsługa Windows Active Directory tak - do Windows 2008R2 Server włącznie
Zabezpieczony FTP / HTTPs tak
Ilość połączeń iSCSI (target / inicjator) 64 / 512
Ilość max. połączeń VPN 20
Szyfrowany backup sieciowy tak
Max liczba kont użytkowników 16000
Max ilość grup użytkowników 512
Max ilość jednoczesnych połączeń 1024
Max ilość jednoczesnych kamer IP 75 (2 bezpłatne licencje)
ďťż

Synology EPA Care Pack

Gwarancja 3 lata, serwis door-door, wsparcie techniczne i wiele wiecej otrzymasz w ramach pakietu serwisowego. Nikt inny Ci takiej usługi nie zaoferuje. Zobacz tutaj...

 

Backup danych QNAP

Dla serwerów QNAP polecamy kompletne rozwiązanie backupu danych z serwerów i stacji roboczych dla biznesu, z centralnym zarządzaniem, wsparciem wirtualizacji, Exchange, Hyper-V, Active Directory, SQL Server. Wypróbuj za darmo Xopero dla Qnap ->

 

Backup danych - Ctera

Backup danych z komputerów i serwerów w firmie - centralne zarzadzanie, duże możliwości, prosta obsługa. Dedykowane serwery i oprogramowanie. Zobacz uniklane rozwiazania CTERA...

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP dla Synology i QNAP. Cena już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. Zobacz kamery EPCam dla QNAP i Synology ->

 

Dyski twarde WD RED

Nowe dyski WD RED Pro pojemności do 6TB już dostępne w naszej ofercie. Dyski RED Pro dedykowane są dla dysków sieciowych i gwarantują wysoką wydajność i niezawodność. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły i super cenę.

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.