EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

 

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

Dysk sieciowy Synology DS2415+ wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Quad Core 2.4GHz, 2GB RAM, silnik szyfrowania sprzętowego i pozwalający na bezproblemową integrację oprogramowania dodatkowego. Serwer DS2415+ jest potężnym i rozbudowywalnym 12-kieszeniowym serwerem NAS, który zapewnia wyjątkową szybkość i przyspieszone szyfrowanie danych. Serwer posiada 4 karty sieciowe 1Gbit/s mogące pracować w trybie agregacji.

 

Łatwo skalowalny, dysk sieciowy DS2415+ może zostać wyposażony w maksymalnie 6GB pamięci RAM DDR3 i pomieści do 144TB surowej pojemności z jednostką rozszerzającą Synology DX1215. Sewer może byc doskonałą platformą danych dla firmy - przechowywanie dużych ilości danych, wirtualizacja systemów, backup danych.

 

Sklep internetowy, gdzie można kupić ten produkt w dobrej cenie.

WEJSCIE DO SKLEPU ->

Platforma zakupowa B2B dla Firm posiadających konto w EPA Systemy.

PLATFORMA ONLINE B2B ->

Chcesz szybko poznać cenę i dostępność produktu ? Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym: tel. 91-4315360 lub e-mail: epa@epasystemy.pl

Synology Disk Station DS2415+

Zobacz też kamery przemysłowe EPCam współpracujące z tym serwerem.

Więcej informacji o rozwiązaniach Synology ->

 

Cechy wyjątkowe dysku sieciowego Synology DS2415+

- Obsługa macierzy RAID 0/1/5/6/5+ z funkcją rozbudowy w locie

- Duża wydajność wystarczająca dla nawet dużych rozwiązań

- Wsparcie dla Windows ADS (Active Directory) do Windows 2012 Server włącznie

- Wbudowany szybki interfejs sieciowy - 4 x 1Gbit/s

- Bezpieczny zdalny backup danych na inne urządzenia

- Kopia danych z komputerów w sieci lokalnej (oprogramowanie w komplecie)

- Obsługa monitoringu do 35 kamer sieciowych jednocześnie np. Etrovision, ACTi itd.

- Wbudowany serwer plików FTP z obsługą SSL/TLS

- Hosting stron internetowych z użyciem PHP 5/MySQL

- Panel użytkownika i oprogramowanie dostępne w języku polskim

- Udostępnianie drukarek USB w sieci dla systemów Windows

- Kompleksowy backup danych na serwer i urządzenia zewnętrzne

- W pełni funkcjonalny serwer pocztowy z obsługą POP3, SMTP, IMAP itd.

- Pełna współpraca z programem Time Machine (MacOS - Apple)

- Aplikacje do współpracy telefonami iPhone i Android (pliki, muzyka, monitoring)

- Obsługa protokołu iSCSI target

- Wbudowany firewall oraz automatyczne blokowanie prób włamań

 

Bezproblemowe rozwiązanie pamięci masowej dla środowisk wirtualizacji

Serwer DS415+ jest bezproblemowym rozwiązaniem pamięci masowej dla środowisk wirtualizacji, w tym VMware, Citrix oraz Microsoft Hyper-V. Dzięki integracji z rozwiązaniami VMware vSphere 5 i VAAI serwer DS415+ pozwala odciążyć konkretne operacje na pamięci masowej i zoptymalizować moc obliczeniową w środowiskach VMware. Obsługa funkcji Windows ODX umożliwia przyśpieszenie obsługi danych ze względu na przeniesienie transferu danych. Interfejs iSCSI pozwala też użytkownikom SMB na konsolidację pamięci masowej w macierze pamięci masowej w centrum danych i korzystać z nich z poziomu hostów jak z lokalnych dysków twardych.

 

serwer plików

Serwer plików dla sieci lokalnej

Synology umożliwia dostęp do danych i wysoką wydajność odczytu i zapisu nawet dla dużej ilości użytkowników, dlatego jest interesującym rozwiązaniem dla firm, biur i domów. Użytkownicy mogą przechowywać dane na serwerze i korzystać z nich podobnie jak z innych zasobów sieciowych poprzez standardowe otoczenie sieciowe (Windows, MacOS, Linux)

serwer ftp

Serwer FTP - udostępnij swoje pliki znajomym i Klientom

Dyski sieciowe Synology wyposażone są w standardowy serwer FTP. Dzięki niemu i łatwemu zarządzaniu użytkownikami można udostępniać dysk jako źródło plików dla Klientów (możliwy zapis, odczyt, modyfikacja - zależne od praw dostępu). Ważne i poufne dane mogą być bez problemów przesyłane przez Internet dzięki SFTP wykorzystującym protokół szyfrowany SSL/TLS.

print serwer

Print Server - drukarka USB w sieci LAN

Współdzielenie drukarki USB w sieci jest niezwykle łatwe. Wiele dostępnych na rynku urządzeń zostało zweryfikowanych pod względem kompatybilności. Zainstalowane oprogramowanie Print Server, wraz z kreatorem dodawania drukarki, ułatwia wiele czynności, które przy konkurencyjnych urządzeniach są skomplikowane.

photo station

Serwer multimedialny zgodny z DLNA i UPnP

Serwery Synology posiadają obecnie zintegrowany i certyfikowany serwer DLNA co umożliwia im poprawna pracę z innymi urządzaniami multimedialnymi (telewizory LCD, systemy audio-video, konsole Sony Playstation 3 czy Microsoft XBox360). Dodatkowo zasoby są automatycznie widziane w sieci jako źródła multimedialne.

serwer www

Dynamiczne strony internetowe z PHP i MySQL

Synology posiada zintegrowany serwer Apache z obsługą skryptów PHP oraz zainstalowaną bazę danych MySQL. Bez specjalnych umiejętności informatycznych można bardzo szybko stworzyć własną stronę www, blog lub forum internetowe i w ten sposób efektownie zaprezentować się w Internecie.

active directory

Pełna kontrola dostępu

Synology pozwala na zarządzanie kontami użytkowników. Każdy użytkownik może mieć inne uprawnienia do poszczególnych zasobów. Konfiguracja ustawień jest prosta. Jednak przy nieskomplikowanej konfiguracji urządzenie może działać w sieci opartej na Windows Active Directory. Seria DS jest kompatybilna z Windows Active Directory i usługą katalogową.

auto backup

Backup i archiwizacja - Pełne rozwiązanie

Synology pozwala na prowadzenie bierzącej archiwizacji plików z komputerów podłączonych do sieci komputerowej. Do każdego zestawu dołączone jest DARMOWE oprogramowanie bez limitu ilości instalacji. . Możliwy jest również backup danych składowanych na serwerze Synology. Kopia zapasowa może być zapisywana na zewnętrznym dysku twardym podłączonym poprzez port USB, lub eSATA lub na zdalnym urządzeniu Synology lub rsync serwerze.

kamery przemysłowe

System monitoringu video

Synology posiada wbudowaną aplikację pozwalającą na wykorzystanie kamer sieciowych wielu firm do zdalnego monitoringu video. Serwer pozwala na zapis, odtwarzanie obrazu z kamer i czuwanie (wykrywanie ruchu). Obsługuje kamery sieciowe zwykłe i megapixelowe. Powiadamia e-mail o alarmach. Podgląd video sygnału z kamer na żywo przez przeglądarkę www. Dodatkowo wbudowany jest system inteligentnej analizy video. Polecamy kamery sieciowe Etrovision. Wiecej szczegółów tutaj...

 

Niezależność od platformy Windows, Linux i Macintosh

Wśród produktów Synology DS2415+ jest modelem z serii Disk Station umożliwiającym podłączenie 12 wewnętrznych dysków twardych w technologii hot-swap. Dzięki temu można stworzyć system RAID 0,1,5,6,10 zapewniający wysoką wydajność i możliwość przechowywania dużych plików. Ze względów ekonomicznych można wyposażyć Synology DS2415+ w mniejszą ilość dysków twardych i późniejsze zmodernizowanie do wyższego poziomu RAID poprzez dodanie dodatkowych dysków twardych. W przypadku braku miejsca na dyskach twardych, możliwe jest podłączenie dodatkowych dysków zewnętrznych poprzez porty USB lub Expansion Port. Możliwe dołożenie dodatkowego modułu 12 dyskowego DX1215 i stworzenie systemu 24 dyskowego o pojemności do 120TB danych.

 

Z dyskiem sieciowym Synology DS2415+ bez przeszkód można uzyskać dostęp do danych niezależnie od tego, czy jest się użytkownikiem systemów Windows, Linux lub Mac. Użytkownicy Windows i Linux mogą korzystać z danych przechowywanych na dysku sieciowym DS2415+ poprzez Sambę i FTP, użytkownicy Apple przez Sambę i AFP oraz Apple Talk. Dzięki wsparciu dla Unicode, możliwe jest przechowywanie danych utworzonych w różnych językach. Zainstalowany menedżer plików umożliwia zarządzanie plikami na serwerze poprzez przeglądarkę internetową.

 

Dane techniczne dysku sieciowego Synology DS2415+

Procesor Intel Atom 2.4GHz Quad Core
Pamięc SDRAM 2 GB DDR3 z możliwością rozszerzenia do 4GB
Prędkość odczytu Agregacja linków: 451 MB/s
Prędkość zapisu Agregacja linków: 415 MB/s
Dysk wewnętrzny 12 x SATA 3.5", max wielkość dysku 6TB
Złącza zewnętrzne 4 x USB 3.0, 1 x Expansion Port
Wymiary urządzenia 270mm x 300mm x 340mm
Masa urządzenia 9.23 kg
Środowisko pracy 5°C to 35°C, 5-95% wilgotność bez kondensacji
Złącze sieciowe 4 x 1Gbit/s
Pobór mocy przez serwer z dyskiem 73W (praca) / 37W (hibernacja)
Głośność pracy 27 dB
Chłodzenie 2 x wentylator 120x120mm
System plików na dysków wewn. EXT 4, SHR
Protokoły sieciowe CIFS, AFP, FTP, Telnet, SSH, NFS
Typ woluminu RAID 0/1/5/6/10/5+Spare
Obsługa Windows Active Directory tak - do Windows 2012R2 Server włącznie
Zabezpieczony FTP / HTTPs tak
Szyfrowany backup sieciowy tak
Ilość max. kamer IP 40 (2 bezpłatne licencje)
Ilość połączeń VPN 20
Ilość iSCSI target 32
Ilość iSCSI inicjator 256
Max liczba kont użytkowników 2048
Max ilość grup użytkowników 256
Max ilość jednoczesnych połączeń 512
ďťż

Synology EPA Care Pack

Gwarancja 3 lata, serwis door-door, wsparcie techniczne i wiele wiecej otrzymasz w ramach pakietu serwisowego. Nikt inny Ci takiej usługi nie zaoferuje. Zobacz tutaj...

 

Backup danych QNAP

Dla serwerów QNAP polecamy kompletne rozwiązanie backupu danych z serwerów i stacji roboczych dla biznesu, z centralnym zarządzaniem, wsparciem wirtualizacji, Exchange, Hyper-V, Active Directory, SQL Server. Wypróbuj za darmo Xopero dla Qnap ->

 

Backup danych - Ctera

Backup danych z komputerów i serwerów w firmie - centralne zarzadzanie, duże możliwości, prosta obsługa. Dedykowane serwery i oprogramowanie. Zobacz uniklane rozwiazania CTERA...

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP dla Synology i QNAP. Cena już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. Zobacz kamery EPCam dla QNAP i Synology ->

 

Dyski twarde WD RED

Nowe dyski WD RED Pro pojemności do 6TB już dostępne w naszej ofercie. Dyski RED Pro dedykowane są dla dysków sieciowych i gwarantują wysoką wydajność i niezawodność. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły i super cenę.

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.