EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

 

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

Dysk sieciowy Synology RS3614XS+ w obudowie serwerowej typu rack o wysokości 2U jest obecnie najszybszym dyskiem sieciowym typu NAS na rynku. Dedykowany dla przedsiębiorstw, przeznaczony do przechowywania terabitowych ilości danych w zabudowie rackowej. Posiada najszybszy procesor Intel Xeon 3.3GHz Quad Core oraz pamieć 8GB ECC. Szybką pracę w sieci zapewniają cztery interfejsy sieciowe 1Gbit/sek. z możliwością agregacji połączeń.

 

Odczyt danych z macierzy przekracza 3200Mbit/sek, a wydajność sieciowa jest powyżej 620.000 IOPS. Pojemność serwera plików to 60 TB przy zastosowaniu dysków 5TB, z możliwością rozbudowy do 180TB przez moduł rozszarzający Synology RX1214. Synology RackStation RS3614XS+ stanowi bardzo wydajne, skalowalne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie pamięci sieciowej dla dużych firm, które wymagają efektywnej centralizacji ochrony danych, usprawnienia zarządzania danymi, wdrażania rozwiązań wirtualizacji oraz szybkiego zwiększania pojemności pamięci przy minimalnym nakładzie pracy związanej z konfigurowaniem i zarządzeniem.

 

Sklep internetowy, gdzie można kupić ten produkt w dobrej cenie.

WEJSCIE DO SKLEPU ->

Platforma zakupowa B2B dla Firm posiadających konto w EPA Systemy.

PLATFORMA ONLINE B2B ->

Chcesz szybko poznać cenę i dostępność produktu ? Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym: tel. 91-4315360 lub e-mail: epa@epasystemy.pl

Synology RS3614XS

Zobacz też kamery przemysłowe EPCam współpracujące z tym serwerem.

Więcej informacji o rozwiązaniach Synology ->

 

Dzięki swojej wydajności dysk sieciowy Synology RS3614XS+ jest niezawodny przy wymianie plików w sieci lokalnej oraz przez Internet, hostingu witryn internetowych, backupie ważnych danych lub współdzieleniu zasobów w firmowej sieci komputerowej. Macierz może być wykorzystywana w systemach wirtualizacji (połączenia iSCSI lub NFS) i jest w pełni certyfikowana przez VMware, Citrix i Microsoft Hyper-V. Doskonały także jako platforma do monitoringu video (obsługa do 90 kamer sieciowych jednocześnie - Etrovision, Brickcom ActiVivotek i wiele innych).

 

Serwer plików Synology RS3614XS+ dzięki wsparciu dla RAID 0/1/5/6/10/5+zapas umożliwia podniesienie bezpieczeństwa w przechowywaniu ważnych danych przedsiębiorstwa oraz podniesienie wydajności ich użytkowania. Urządzenie wyposażone jest w cztery porty sieciowe zapewniające niezawodne łącze sieciowe z możliwością ustawienia funkcji fail-over oraz load balancing oraz agregacji połączeń.

 

Cechy wyjątkowe dysku sieciowego Synology RS3614XS+

- Obudowa serwerowa do szafy rackowej o wysokości 2U
- Obsługa do 10 dysków twardych SATA III o pojemności do 5TB każdy
- Funkcje hot swap RAID 0/1/5/6/10/5+spare z funkcją rozbudowy w locie
- Duża wydajność pracy sieciowej - ponad 620.000 IOPS
- Wsparcie dla Microsoft Windows ADS (Active Directory) z pełną obsługą ACL
- Różnorodne rozwiązania dla backupu - kopia na dyski zewnętrzne i inne urządzenia
- Wbudowany szybki interfejs sieciowy 4 x 1Gbit/s
- Wbudowany serwer FTP z obsługą SSL/TLS
- Doskonała platforma sieciowa z obsługą systemów Windows / Linux / Mac OSX
- Kompletny zestaw aplikacji mobilnych dla systemów Android, Apple Iphone / IPad
- Praca jak serwer monitoringu video - obsługa do 90 kamer IP
- Hosting stron internetowych z użyciem PHP/MySQL 
- Współdzielenie zasobów np. drukarki USB dla systemów Windows i MacOS
- Wydajność przy odczycie powyżej 3200MB/sek 
- Panel użytkownika i oprogramowanie dostępne w języku polskim
- Pełna współpraca z programem Time Machine (MacOS - Apple
- Obsługa protokołu iSCSI Target oraz iSCSI Inicjator
- Wbudowany firewall oraz automatyczne blokowanie prób włamań

 

serwer plików

Serwer plików dla sieci lokalnej

Synology umożliwia dostęp do danych i wysoką wydajność odczytu i zapisu nawet dla dużej ilości użytkowników, dlatego jest interesującym rozwiązaniem dla firm, biur i domów. Użytkownicy mogą przechowywać dane na serwerze i korzystać z nich podobnie jak z innych zasobów sieciowych poprzez standardowe otoczenie sieciowe (Windows, MacOS, Linux)

 

auto backup

Obsługa protokołu iSCSI

Synology umożliwia dostęp do wybranych wolumenów także za pomocą protokłu iSCSI, co pozwala na podłączenie danych na dysku sieciowym do np. serwera Windows 2003 lub 2008 za pomocą kabla sieciowego, ale w tym wypadku dla systemu Windows czy Linux są one widziane jako dysk lokalny. Idealne do wykorzystanie dysku sieciowego jako magazynu dla baz danych, systemów wirtualizacji czy backupu. Dodatkowo Synology też może obsługiwac podłączenie danych do siebie i rozbudować swoją pojemność przez połączenia iSCSI.

serwer ftp

Serwer FTP - udostępnij swoje pliki znajomym i Klientom

Dyski sieciowe Synology wyposażone są w standardowy serwer FTP. Dzięki niemu i łatwemu zarządzaniu użytkownikami można udostępniać dysk jako źródło plików dla Klientów (możliwy zapis, odczyt, modyfikacja - zależne od praw dostępu). Ważne i poufne dane mogą być bez problemów przesyłane przez Internet dzięki SFTP wykorzystującym protokół szyfrowany SSL/TLS.

 

print serwer

Print Server - drukarka USB w sieci LAN

Współdzielenie drukarki USB w sieci jest niezwykle łatwe. Wiele dostępnych na rynku urządzeń zostało zweryfikowanych pod względem kompatybilności. Zainstalowane oprogramowanie Print Server, wraz z kreatorem dodawania drukarki, ułatwia wiele czynności, które przy konkurencyjnych urządzeniach są skomplikowane.

 

serwer www

Dynamiczne strony internetowe z PHP i MySQL

Synology posiada zintegrowany serwer Apache z obsługą skryptów PHP oraz zainstalowaną bazę danych MySQL. Bez specjalnych umiejętności informatycznych można bardzo szybko stworzyć własną stronę www, blog lub forum internetowe i w ten sposób efektownie zaprezentować się w Internecie.

 

active directory

Pełna kontrola dostępu

Synology pozwala na zarządzanie kontami użytkowników. Każdy użytkownik może mieć inne uprawnienia do poszczególnych zasobów. Konfiguracja ustawień jest prosta. Jednak przy nieskomplikowanej konfiguracji urządzenie może działać w sieci opartej na Windows Active Directory. Seria DS jest kompatybilna z Windows Active Directory i usługą katalogową systemu NT4.

 

auto backup

Backup i archiwizacja - Pełne rozwiązanie

Synology pozwala na prowadzenie bierzącej archiwizacji plików z komputerów podłączonych do sieci komputerowej. Do każdego zestawu dołączone jest DARMOWE oprogramowanie bez limitu ilości instalacji. . Możliwy jest również backup danych składowanych na serwerze Synology. Kopia zapasowa może być zapisywana na zewnętrznym dysku twardym podłączonym poprzez port USB, lub eSATA lub na zdalnym urządzeniu Synology lub rsync serwerze.

 

kamery przemysłowe

System monitoringu video

Synology posiada wbudowaną aplikację pozwalającą na wykorzystanie kamer sieciowych wielu firm do zdalnego monitoringu video. Serwer pozwala na zapis, odtwarzanie obrazu z kamer i czuwanie (wykrywanie ruchu). Obsługuje kamery sieciowe zwykłe i megapixelowe. Powiadamia e-mail o alarmach. Podgląd video sygnału z kamer na żywo przez przeglądarkę www. Dodatkowo wbudowany jest system inteligentnej analizy video. Polecamy kamery sieciowe Etrovision. Wiecej szczegółów tutaj...

 

Niezależność od platformy Windows, Linux i Macintosh

Wśród produktów Synology RS3614XS+ jest modelem z serii Disk Station umożliwiającym podłączenie 12 wewnętrznych dysków twardych. Macierz może być rozbudowywana bez utraty danych. Można także dedykować wybrane dyski na tzw. dyski zapasowe, uruchamiane automatycznie w wypadku awarii pracujących. Możliwa jest też rozbudowa serwera o kolejne dwie półki RX1214 (każda z obsługą 12 dysków). Rozbudowa odbywa się poprzez porty Expansion Port o dużej przepustowości, nie zmniejszającej ogólnej wydajności systemu. Łącznie system może obsługiwać do 36 dysków o pojemności łącznej do 180TB danych.

 

Z dyskiem sieciowym Synology RS3614XS+ bez przeszkód można uzyskać dostęp do danych niezależnie od tego, czy jest się użytkownikiem systemów Windows, Linux lub Mac. Użytkownicy Windows i Linux mogą korzystać z danych przechowywanych na Synology RS3614XS+ poprzez Sambę i FTP, użytkownicy Mac przez Sambę i AFP. Dzięki wsparciu dla Unicode, możliwe jest przechowywanie danych utworzonych w różnych językach. Dodatkowe dostępny jest komplet aplikacji dla urządzeń mobilnych - wspierane są systemy Android i Apple iPhone oraz iPad.

 

Zainstalowany menadżer plików umożliwia zarządzanie plikami na serwerze poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki temu dostęp do danych, przechowywanych na NAS-serwerze nie jest ograniczony do sieci lokalnej LAN. Ponadto zminimalizowany jest czas przenoszenia danych pomiędzy folderami, gdyż nie muszą one być przemieszczane siecią komputerową. System operacyjny na jakim pracuje urządzenie to DSM. Obsługiwany przez interfejs web z wykorzystaniem przegladarek IE 7, 8 i nowszych, Firefox 3.6 i nowszych, Safari 4 i 5 oraz Chrome 8 i nowsze.

 

Dane techniczne dysku sieciowego Synology RS3614XS+

Procesor Intel Xeon E3 3.3 GHz Quad Core
Pamięc SDRAM 8GB ECC z możliwością rozbudowy do 32GB
Prędkość odczytu Windows 3691.41 MB/sek (4 x 10GbE VLAN)
Wydajność sieciowa powyżej 620.000 IOPS
Dysk wewnętrzny 12 x 3.5" SATA, max wielkość dysku 5 TB
Złącza zewnętrzne 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 x Expansion Port
Wymiary urządzenia 88 x 445 x 570 mm
Złącze sieciowe 4 x RJ45 Gigabit ethernet z agregacją linków
Pobór mocy przez serwer z dyskiem 174W (praca) / 82W (hibernacja)
Głośność 42.2 dB
Chłodzenie 4 x (80 x 80mm)
System plików na dysków wewn. EXT 4
Protokoły sieciowe CIFS, AFP, FTP, Telnet, SSH, NFS
Typ woluminu JBOD, RAID 0,1, 5, 5+spare, 6, 6+spare, 10, 10+spare
Obsługa Windows AD tak - pełne ACL
Zabezpieczony FTP / HTTPs tak
Szyfrowany backup sieciowy tak
Połaczenia iSCSI Target 128
Połączenia iSCSI LUN 512
Max liczba kont użytkowników 16000
Max ilość grup użytkowników 512
Max ilość jednoczesnych połączeń 1024 (Samba, FTP, AFP)
ďťż

Synology EPA Care Pack

Gwarancja 3 lata, serwis door-door, wsparcie techniczne i wiele wiecej otrzymasz w ramach pakietu serwisowego. Nikt inny Ci takiej usługi nie zaoferuje. Zobacz tutaj...

 

Backup danych QNAP

Dla serwerów QNAP polecamy kompletne rozwiązanie backupu danych z serwerów i stacji roboczych dla biznesu, z centralnym zarządzaniem, wsparciem wirtualizacji, Exchange, Hyper-V, Active Directory, SQL Server. Wypróbuj za darmo Xopero dla Qnap ->

 

Backup danych - Ctera

Backup danych z komputerów i serwerów w firmie - centralne zarzadzanie, duże możliwości, prosta obsługa. Dedykowane serwery i oprogramowanie. Zobacz uniklane rozwiazania CTERA...

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP dla Synology i QNAP. Cena już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. Zobacz kamery EPCam dla QNAP i Synology ->

 

Dyski twarde WD RED

Nowe dyski WD RED Pro pojemności do 6TB już dostępne w naszej ofercie. Dyski RED Pro dedykowane są dla dysków sieciowych i gwarantują wysoką wydajność i niezawodność. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły i super cenę.

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.