EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

Niezawodność i praca w cyklu całodobowym. Napędy WD AV wytrzymują długo w warunkach, jakie często występują w rozwiązaniach do przetwarzania audio/wideo, takich jak nagrywarki PVR/DVR czy rejestratory w systemach telewizji przemysłowej. Opracowując i stosując technologie IntelliSeek, IntelliPark oraz IntelliPower, firmie WD udało się zmniejszyć zużycie energii o nawet 40% w porównaniu z konkurencyjnymi napędami.

 

Poziom hałasu udało się zmniejszyć do poziomu poniżej 1 sona — to prawie ciszej, niż jest w stanie usłyszeć człowiek. Napęd został przetestowany pod kątem współpracy z różnymi produktami audio-wideo, w tym przystawkami STB, nagrywarkami DVD i znanymi systemami telewizji przemysłowej. Dyski wystepują w wersji 1, 2, 3TB SATA III, 3.5".

 

Sklep internetowy, gdzie można kupić ten produkt w dobrej cenie.

WEJSCIE DO SKLEPU ->

Platforma zakupowa B2B dla Firm posiadających konto w EPA Systemy.

PLATFORMA ONLINE B2B ->

Chcesz szybko poznać cenę i dostępność produktu ? Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym: tel. 91-4315360 lub e-mail: epa@epasystemy.pl

Wiecej informacji o produkcie ->

Opis produktu qnap katalogKatalog karta katalogowa Instrukcja obsługi

 

Optymalne zastosowania: nagrywarki PVR i DVR, przystawki STB oraz rejestratory w systemach telewizji przemysłowej w tym rozwiąania firmy QNAP / Synology / Asustor / Digiever.

 

Możliwości dysków twardych WD AV-GP

SilkStream zapewnia płynne i ciągłe odtwarzanie cyfrowych materiałów wideo — może wysyłać jednocześnie nawet 12 strumieni HD. SilkStream zapewnia zgodność z zestawem rozkazów ATA dotyczących przesyłania strumieniowego, dlatego obsługuje funkcje zarządzania i naprawiania błędów w transmisji strumieniowej do obsługujących ten standard urządzeń elektronicznych.

 

PWL (Preemptive Wear Leveling) - ramię napędu często przesuwa się nad całą powierzchnią talerza, niwelując nierównomierne zużycie tak typowe w zastosowaniach wykorzystujących strumieniową transmisję audio/wideo.

 

Niezawodność na długie lata - napędy wytrzymują długo w warunkach wysokiej temperatury, jakie często występują w rozwiązaniach do przetwarzania audio/wideo, takich jak nagrywarki PVR/DVR czy systemy telewizji przemysłowej. Dyski twarde WD AV i WD AV-GP do systemów nadzoru zapewniają płynne i ciągłe odtwarzanie do 12 strumieni multimedialnych HD, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w systemach nadzoru w małych firmach.

 

Specyfikacja dysku twardego AV dla systemó monitoringu

Interfejs SATA 3Gb/s
Szybkośc obrotowa InteliPower
Wielkość bufora 64MB
Ilośc cykli startu powyżej 300.000
Szybkoś transmisji 6 Gb/s
Pojemność po formacie 3000592MB
Pojemność 3TB
Wielkość 3.5"
MTBF 1 mln godzin
Wstrzasy w pracy 65G, 2ms
Wstrzasy podczas mag. 250G, 2ms
Głośność poniżej 1 sona (24dB)
Pobó mocy do 6.0W (0.75W podczas gotowości / uśpienia)

 

Konsole LCD KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie rack. Modele z LCD 17-19". Więcej informacji...

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP i rejestratory NVR . Cena kamer już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. Sprawdź kamery i rejestratory EPCam ->

 

Konsola KVM LCD Aten

Szeroki wybór konsoli LCD firmy Aten, także z wbudowanymi przełacznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie rack. Gwarantuje najniższe ceny w Polsce !

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.