EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

Dyski SAS WD Re są dostępne w wersjach o pojemności od 1 TB do 4 TB i interfejsem SAS 6 Gb/s, SATA 6 Gb/s, SATA 3 Gb/s , które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających magazynów danych. Dyski WD Re zapewniają przesyłanie danych z szybkością 6 Gb/s, stabilny strumień danych sekwencyjnych do 182 MB/s i wysoki wskaźnik szybkości bezpośredniego dostępu we/wy. Średni okres międzyawaryjny (MTBF) tych zaawansowanych dysków wynosi 1,4 miliona godzin — to najwyższy wskaźnik niezawodności w pracy ciągłej 24x7 przy 100% obciążeniu.

Dyski WD Re przeznaczone na duże magazyny danych, wymagające systemy obliczeniowe, newralgiczne środowiska biznesowe, sieci magazynujące (SAN), dyski sieciowe (NAS), systemy pamięci masowej z połączeniem bezpośrednim (DAS), elektroniczne systemy monitoringu wizyjnego i chmury obliczeniowe. Dostępne wersje dysków WD RE: 1, 2, 3, 4TB SATA 6Gb/s oraz SAS 6Gb/s.

 

Sklep internetowy, gdzie można kupić ten produkt w dobrej cenie.

WEJSCIE DO SKLEPU ->

Platforma zakupowa B2B dla Firm posiadających konto w EPA Systemy.

PLATFORMA ONLINE B2B ->

Chcesz szybko poznać cenę i dostępność produktu ? Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym: tel. 91-4315360 lub e-mail: epa@epasystemy.pl

Wiecej informacji o produkcie ->

Opis produktu qnap katalogDane techniczne karta katalogowa Instrukcja obsługi

 

Superwydajny interfejs SAS 6 Gb/s zapewnia łatwą integrację z podsystemami magazynowymi typu SAS i jest dwukrotnie szybszy od tradycyjnych dysków twardych SAS typu "nearline" (3 Gb/s).

 

Możliwości Produktu

Na udoskonaloną technologię składają się RAFF zaawansowane układy elektroniczne, które monitorują dysk i kompensują drgania liniowe oraz obrotowe w czasie rzeczywistym. W porównaniu z poprzednią generacją dysków pozwala to znacznie zwiększyć wydajność w środowiskach narażonych na silne wibracje. Bezdotykowy system sterowania głowicami NoTouch. Głowica zapisująca nigdy nie dotyka powierzchni nośnika magnetycznego, co przedłuża trwałość dysku i głowicy, a także zwiększa odporność na wstrząsy podczas transportu.

Czasowo ograniczona korekcja błędów (TLER) dla macierzy RAID. Zapobiega wykluczaniu dysków z macierzy RAID jako uszkodzonych, co niekiedy ma miejsce na skutek długiego czasu korekcji błędów, typowego dla dysków stosowanych w komputerach biurowych.

Podwójny serwomechanizm gdzie system głowic z dwoma serwomechanizmami zwiększa dokładność pozycjonowania głowic na ścieżkach. Serwomechanizm główny obsługuje pozycjonowanie podstawowe, zgodnie z konwencjonalnymi zasadami działania serwomechanizmu elektromagnetycznego. Serwomechanizm pomocniczy wykorzystuje ruch piezoelektryczny do bardziej precyzyjnego pozycjonowania głowicy.

 

Specyfikacja dysku twardego WD RE 4TB 3.5" (WD4000FYYZ)

Interfejs SATA 6 Gb/s
Szybkość obrotowa 7200 rpm
Cykle uruchamiania 600.000
Wielkość bufora 64MB
Szybkoś transmisji 6 Gb/s
Pojemność po formacie 4000787MB
Pojemność 4TB
Wielkość 3.5"
MTBF 1 mln godzin
Wstrzasy w pracy 30G, 2ms
Wstrzasy podczas mag. 300G, 2ms
Głośność do 34dB
Pobó mocy do 10.4W (8.6W podczas gotowości / uśpienia)

 

Konsole LCD KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie rack. Modele z LCD 17-19". Więcej informacji...

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP i rejestratory NVR . Cena kamer już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. Sprawdź kamery i rejestratory EPCam ->

 

Konsola KVM LCD Aten

Szeroki wybór konsoli LCD firmy Aten, także z wbudowanymi przełacznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie rack. Gwarantuje najniższe ceny w Polsce !

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.