EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

Seria dysków WD Se to ekonomiczne dyski twarde klasy enterprise. Idealnie zbilansowana wydajność, niezawodność i pojemność zapewnia niski całkowity koszt eksploatacji. Magazyn danych zaprojektowany specjalnie do urządzeń NAS w małych i średnich firmach oraz systemach klasy high-end i do replikowanych środowisk w dużych centrach danych, wymagających pracy ciągłej 24x7x365. Dla zagwarantowania bezawaryjnej pracy każdy dysk jest poddawany rozszerzonym testom, obejmującym cykliczne zmiany temperatury.

Dyski z tej serii przeznaczone są jako hurtownie danych w chmurze, środowiska replikowane, sieci CDN, małe i średnie firmy, dyski sieciowe (NAS) dla małych i średnich firm, kopie zapasowe i archiwizacja. Dyski twarde serii WD Se dostępne są w wersji 2, 3 i 4TB SATA III 6Gb/s w standardzie 3.5".

 

Sklep internetowy, gdzie można kupić ten produkt w dobrej cenie.

WEJSCIE DO SKLEPU ->

Platforma zakupowa B2B dla Firm posiadających konto w EPA Systemy.

PLATFORMA ONLINE B2B ->

Chcesz szybko poznać cenę i dostępność produktu ? Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym: tel. 91-4315360 lub e-mail: epa@epasystemy.pl

Wiecej informacji o produkcie ->

Opis produktu qnap katalogKatalog karta katalogowa Instrukcja obsługi

 

Wszystkie dyski przechodzą testy funkcjonalne trwające co najmniej 5 milionów godzin, a także ponad 20 milionów godzin dodatkowych testów pod rzeczywistym obciążeniem, w rzeczywistych serwerach i systemach magazynowania danych.

 

Możliwości Produktu - Dysku twardego WD Se

System głowic z dwoma serwomechanizmami zwiększa dokładność pozycjonowania głowic na ścieżkach. Serwomechanizm główny obsługuje pozycjonowanie podstawowe, zgodnie z konwencjonalnymi zasadami działania serwomechanizmu elektromagnetycznego. Serwomechanizm pomocniczy wykorzystuje ruch piezoelektryczny do bardziej precyzyjnego pozycjonowania głowicy. Wysokość każdej głowicy odczytująco-zapisującej jest regulowana na bieżąco dla podniesienia niezawodności. Wieloosiowy czujnik wstrząsów automatycznie wykrywa i kompensuje najdrobniejsze wstrząsy dla bezpieczeństwa danych.

 

Technologia redukcji drgań obrotowych (RAFF). Na udoskonaloną technologię RAFF składają się zaawansowane układy elektroniczne, które monitorują dysk i kompensują drgania liniowe oraz obrotowe w czasie rzeczywistym. W porównaniu z poprzednią generacją dysków pozwala to znacznie zwiększyć wydajność w środowiskach narażonych na silne wibracje.

 

Technologia StableTrac to zabezpieczenie wałka silnika dysku z obu stron zmniejsza wibracje wzbudzane pracą napędu i stabilizuje dyski magnetyczne, poprawiając śledzenie toru podczas operacji odczytu i zapisu danych.

 

Czasowo ograniczona korekcja błędów (TLER) dla macierzy RAID. Zapobiega wykluczaniu dysków z macierzy RAID jako uszkodzonych, co niekiedy ma miejsce na skutek długiego czasu korekcji błędów, typowego dla dysków stosowanych w komputerach biurowych.

 

Specyfikacja dysku twardego WD Se

Interfejs SATA 6 Gb/s
Szybkośc obrotowa 7200 (nominalnie)
Wielkość bufora 64MB
Cykle uruchamiania / parkowania min. 600.000
Szybkoś transmisji 6 Gb/s
Pojemność po formacie 4000787MB
Pojemność 4TB
Wielkość 3.5"
MTBF 1 mln godzin
MTBF dla NAS 1-5HDD 1.2 mln godzin
Wstrzasy w pracy 65G, 2ms
Wstrzasy podczas mag. 300G, 2ms
Głośność do 34dB
Pobó mocy do 9.5W (8.1W podczas gotowości / uśpienia)

 

Konsole LCD KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie rack. Modele z LCD 17-19". Więcej informacji...

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP i rejestratory NVR . Cena kamer już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. Sprawdź kamery i rejestratory EPCam ->

 

Konsola KVM LCD Aten

Szeroki wybór konsoli LCD firmy Aten, także z wbudowanymi przełacznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie rack. Gwarantuje najniższe ceny w Polsce !

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.