EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


 

Dysk sieciowy WD EX4Serwer WD EX4 posiada podwójne zasilanie i dwa łącza Ethernet, 512 MB pamięci RAM i procesor 2.0 GHz zapewniają niezawodne i szybkie rozwiązanie dla biura w domu lub w małej firmie. Wybierz obudowę bez dysków, aby móc dodać później nawet cztery dyski wraz z rosnącymi potrzebami. Lub wybierz w pełni wyposażony system, który będzie pracował od razu po instalacji.

 

Instalacja j i wymiena dysków bez wyłączania zasilania w ciągu pięciu sekund dzięki zaawansowanej metalowej konstrukcji firmy WD. Wysoce funkcjonalny panel administratora zapewnia nieustanną kontrolę. Szereg możliwości ochrony swoich danych przed utratą. Elastyczność w zarządzaniu zapewnia możliwość wyboru spośród systemów RAID 0, 1, 5 i 10, łączenia woluminów bądź trybu JBOD. Serwer pracuje pod kontrolą systemu Linux

 

Sklep internetowy, gdzie można kupić ten produkt w dobrej cenie.

WEJSCIE DO SKLEPU ->

Platforma zakupowa B2B dla Firm posiadających konto w EPA Systemy.

PLATFORMA ONLINE B2B ->

Chcesz szybko poznać cenę i dostępność produktu ? Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym: tel. 91-4315360 lub e-mail: epa@epasystemy.pl

Dysk sieciowy WD EX4

Opis produktu qnap katalogKatalog karta katalogowa Instrukcja obsługi

 

Możliwości Produktu

- Funkcja iSCSI Target,

- Serwer kopii zapasowych i serwer wymiany P2P

- Kompleksowe usługi FTP do łwego udostępniania plików,

- Agregacja łączy i wsparcie w razie awarii,

- Obsługa ramek Jumbo oraz protokołu iPv6,

- Zasilanie UPS (sterowanie przez USB i sieć),

- Monitor zasobów w czasie rzeczywistym,

- Szyfrowanie woluminów z hasłem przy rozruchu,

- Instancje SNMP i woluminy wirtualne

 

Prywatna chmura i bezpieczne dane - dostęp zawsze i wszędzie

 

Dyski sieciowe WD EX4

 

Chroń swoje dane z użyciem funkcji zdalnego tworzenia kopii zapasowych w innym urządzeniu My Cloud EX4, zintegrowanego systemu backupu w chmurze lub lokalnie w sieci LAN/WAN Użytkownicy aż 10 komputerów PC mogą dzięki programowi WD SmartWare Pro decydować, jak, gdzie i kiedy ma być wykonana kopia zapasowa plików. Na komputerach Mac kopie zapasowe są tworzone z wykorzystaniem wszystkich zalet programu Apple Time Machine.

 

 

W odróżnieniu od chmur publicznych serwer My Cloud EX4 umożliwia przechowywanie wszystkich treści w jednym bezpiecznym miejscu w sieci domowej lub biurowej zamiast na serwerze zdalnym. Zawsze wiesz, gdzie są Twoje dane. Bez abonamentu. Bez ograniczeń. A do tego uzyskujesz wyjątkową szybkość i wydajność korzystania z danych cyfrowych.

Dropbox dla biznesu

 

Wirtualizacja woluminów z użyciem funkcji iSCSI Target - Zarządzaj danymi na dużą odległość i przenoś je za pośrednictwem sieci LAN, WAN lub Internetu, tworząc usługi sieci SAN. My Cloud EX4 pozwala tworzyć lokalizacje typu iSCSI Target, podobne do lokalnego dysku twardego, do których dostęp uzyskuje się tylko w sieci. Lokalizacja iSCSI Target jest zabezpieczona dzięki wykorzystaniu struktury RAID serwera My Cloud EX4.

 

Obsługa ramek Jumbo - My Cloud EX4 obsługuje ramki Jumbo do rozmiaru 9000 bajtów. Te wielkie ramki IP są stosowane do poprawy wydajności transferu w zgodnych sieciach. Wyższe prędkości w przesyłaniu danych występują jednak tylko wtedy, gdy wszystkie urządzenia w sieci obsługują taką technologię.

 

Agregowanie łączy i obsługa odtwarzania po awarii - Zgrupuj wiele połączeń sieciowych, aby poprawić transfer danych i zapewnić redundancję w razie problemów z łącznością. Rozwiązanie to jest znane jako łączenie kanałów i polega na zastosowaniu dwóch dostępnych w systemie NAS kart sieci LAN oraz podłączeniu dwóch kabli do tego samego routera, co skutkuje większą niezawodnością.

 

 

Funkcjonalna praca i multimedia

Funkcjonalny panel administracji i wyświetlacz LCD pozwolą Ci zachować pełną kontrolę nad systemem. Monitoruj dyski, zarządzaj użytkownikami i korzystaj z funkcji oszczędzania energii. Wiadomości e-mail lub alerty mobilne zapewniają bieżące informacje o stanie urządzenia My Cloud EX4.

 

Przesyłaj strumieniowo filmy i zdjęcia do telewizorów, odtwarzaczy multimediów, konsol do gier oraz innych urządzeń w sieci korzystających ze standardu DLNA/UPnP. Dostępny jest serwer multimedialny Twonky 7.2 zgodny z DLNA 1.5. Dysponując serwerem iTunes urządzenia My Cloud EX4, możesz łatwo odtwarzać zdalnie swoją kolekcję utworów muzycznych.

 

Specyfikacja serwera nas wd ex4

Procesor Marvel 2.0
Pamięć 512 MB RAM
Pojemność 0 TB, 8 TB, 12 TB, 16 TB
Ilość kieszeni 4 x 3.5"
Sieć 2 x Gigabit LAN
Złącza dodatkowe 2 x USB 3.0
System plików dysków wew. EXT 4
Wyświetlacz LCD tak
Obsługa trybów RAID JBOD, RAID 0, 1, 5, 10
Wymiary 208.6 (H) x 160.1 (W) x 220.2 (D) mm
Waga 0 TB - 3.3 kg, 8 TB - 5.8 kg, 12 TB - 5.8 kg, 16 TB - 6.2
Środowisko 0-35st. C, 5%-95% wilgotność
Zasilanie prąd zmienny 100-240 V
Wake On LAN tak
Systemy operacyjne Windows, Mac OSX
Serwer DHCP, dyn. DNS tak
Jumbo Frame tak
Windows Active Directory tak
Szyfrowanie wolumenów AES 256 bitowe
Inne usługi iSCSI target, Virtual Disk
Serwer plików i FTP tak
Wbudowany serwer www MySQL, phpMyAdmin, Joomla
Multimedialne usługi UPnP, iTunes serwes
Max ilość użytkowników 512
Max ilość grup 64
Max ilość folderów 128
Max ilość połączeń 10
Język interfejsu Polski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Rosyjski, Włoski

 

Konsole LCD KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie rack. Modele z LCD 17-19". Więcej informacji...

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP i rejestratory NVR . Cena kamer już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. Sprawdź kamery i rejestratory EPCam ->

 

Konsola KVM LCD Aten

Szeroki wybór konsoli LCD firmy Aten, także z wbudowanymi przełacznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie rack. Gwarantuje najniższe ceny w Polsce !

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.