EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

Konsole LCD KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie rack i zarządzania serwerami. Modele z ekranem LCD 17-19". Więcej modeli konsoli LCD KVM ->

 

Backup danych Ctera

Profesjonalny backup danych firmy w jednym miejscu. Centralne zarządzanie, prosta obsługa. Serwery wraz z oprogramowaniem. Zobacz rozwiązania kopii zapasowej CTERA..

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


Pakiety serwisowe EPA Care Pack i EPA Support Pack

 

Dedykowana pomoc techniczna jest dostępna dla wszystkich użytkowników końowych (firm, instytucji, osób prywatnych, którzy zakupili urządzenie pochodzące z naszej dystrybucji i posiadają wykupione wsparcie techniczne EPA Care Pack lub EPA Support Pack (pakiety dostępne u naszych handlowców lub w systemie B2B).

 

Standardowo pomoc techniczna w EPA Systemy dostępna jest poprzez kontakt e-mail: serwis@epasystemy.pl oraz telefonicznie pod numerem 91-4315367 (numer dedykowany dla posiadaczy pakietów EPA Care Pack i EPA Support Pack) w godz. 8.00-16.00.

 

Dostępne są trzy różne pakiety dodatkowego wsparcia. Każde z oferowanych przez EPA Systemy urządzeń może być objęte dodatkową opieką serwisową - jest to wyrażnie zaznaczone przy każdym produkcie lub grupie produktów. W celu zakupu prosimy o kontakt z Działem Handlowym.

 

EPA Support Pack

- pomoc telefoniczna przy uruchomieniu i wdrożeniu,
- pomoc techniczna w sprawach nietypowych,
- wsparcie w przypadku problemów współpracy w sieci, 
- powiadomienie o dostępnych aktualizacjach,
- pomoc przy aktualizacji oprogramowania,
- możliwość monitoringu serwerów drogą elektroniczną,
- priorytetowy tryb rozpatrywania gwarancji

EPA Care Pack

- dodatkowy 1 rok gwarancji na urządzenie
- 100% usługa gwarancji door-door
- pomoc techniczna w sprawach nietypowych,
- pomoc telefoniczna przy uruchomieniu i wdrożeniu,
- wsparcie w przypadku problemów współpracy w sieci, 
- powiadomienie o dostępnych aktualizacjach,
- pomoc przy aktualizacji oprogramowania,
- możliwość monitoringu serwerów drogą elektroniczną,
- priorytetowy tryb rozpatrywania gwarancji

EPA NBD Pack

- usługa gwarancji door-door
- urządzenie zastępcze na czas naprawy - bezpłatnie
- dostawa zastępczego urządzenia w 24godz. od zgłoszenia
- pomoc przy migracji danych na nowy serwer
- zwrot urządzenia zastępczego po uruchomieniu właściwego
- priorytetowy tryb realizacji gwarancji

 

Dzwoniąc lub pisząc do nas, prosimy o przygotowanie i podanie numeru seryjnego urządzenia na podstawie którego weryfikowane jest pochodzenie urządzenia. Serwis i wsparcie techniczne EPA Systemy jest przeznaczone tylko dla produktów pochodzących bezpośrednio lub pośrednio z EPA Systemy. Każdy zakupiony produkt jest także objęty wsparciem technicznym producenta (zazwyczaj w języku angielskim - prosimy o sprawdzenie stron internetowych producentów).

 

 

Prosimy także o zapoznanie sie z "Ogólnymi Warunkami Sprzedaży EPA Systemy" przed złożeniem zamówienia. Złożenie zamówienia w firmie EPA Systemy jest równoznaczne z akceptacją powyższego dokumentu.

 

Dokument ten ma pierwszeństwo przed innymi regulacjami ze strony Kupującego i nie może być jednostronie uznany za nieobowiązujący, chyba że obie strony pisemnie postanowią to zmienić.

 

Synology - dyski sieciowe

Serwery plików Synology - lider rynku na świecie i w Polsce. Funkcje, wydajność, obsługa, interfejs i najlepsza obsługa ze strony EPA Systemy. Zabacz więcej Synology...

 

Dyski sieciowe QNAP

Dyski sieciowe QNAP które doskonale sprawdzą się w każdej firmie - backup, hosting, współdzielenie plików, virtualizacja i wiele innych pomysłów. Zobacz więcej QNAP..

 

Kamery przemysłowe EPCam

EPCam - kamera IP i rejestratory NVR. Cena kamer już od 319 zł. Obudowa zewn., IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. SprawdĹş kamery i rejestratory EPCam ->

 

Kamery przemysłowe Etrovision

Wysokiej jakości kamery IP firmy Etrovision, do zastosowań biurowych i przemysłowych. Oferujemy duże rabaty, stałą dostępność i wsparcie techniczne. Zobacz więcej tutaj..

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.