EPA Systemy Sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-324 Szczecin

tel. 091 431 53 60

e-mail: epa@epasystemy.pl

Logo EPA Systemy

 

Jeżeli macie Państwo pytania handlowe dotyczace oferowanych przez nas produktów to prosimy o kontakt z nami:

 

telefon (91) 4315 361 - Monika

telefon (91) 4315 362 - Piotr

telefon (91) 4315 366 - Jacek

telefon (91) 4315 368 - Łukasz

telefon (91) 4315 370 - Piotr

telefon (91) 4315 373 - Marcin

 

email: epa@epasystemy.pl

 

Kontakt z innymi Działami ->

 

Jeśli chcesz być informowany o promocjach i nowościach w naszej ofercie, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail na jaki możemy przesyłać Ci informacje.


Zasilanie awaryjne - urządzenia firmy APC

 

zasilacze APCZasilacze z rodziny Back-UPS zapewniają gwarantowaną ochronę zasilania sieci bezprzewodowych, komputerów i dysków sieciowych w domu lub w firmie. Urządzenia te akumulatorowo podtrzymują zasilanie w okresach przerw w zasilaniu i niebezpiecznych fluktuacji napięcia, a także chronią urządzenia przed szkodliwymi przepięciami i skokami napięcia. Są dostępne w obudowach typu "wieża" i typu "podłogowego", a ich parametry i liczne funkcje standardowe czynią z nich idealne rozwiązanie do ochrony danych niezbędnych do pracy i komunikacji.

 

Obok legendarnej juz niezawodności i łatwości zarządzania, zasilacze Smart-UPS charakteryzują się niezwykle wysoką sprawnością przy niskim, średnim i wysokim obciążeniu, przez co idealnie sprawdzają się we współpracy z serwerami i dyskami sieciowymi o zmiennym poborze mocy. Smart-UPS obejmuje modele w różnych obudowach (wolnostojące oraz do instalacji w szafie rack), odpowiednie do różnych zastosowań i dopasowane do różnych możliwości budżetowych. Zasilacze Smart-UPS są wyposażone w 16-segmentowy wyświetlacz LED, automatyczną regulację napięcia (AVR) o zwiększonym zakresie oraz generują czystą sinusoidę przy zasilaniu z akumulatora.

 

Zasilacz awaryjny APC Back-UPS 350VA

zasilacz ups APC

Zasilacz awaryjny o mocy 205W / 350VA w odbudowie stojącej. Przeznaczony dla urządzeń o małej mocy - idealny dla dysków sieciowych i urządzeń sieciowych. Pozwala na dostęp do danych w wypadku awarii zasilania. Posiada 3 gniazda zasilania, 1 gniazdo filtrujące. Czas ładowania do 6 godzin.

Zasilacz awaryjny APC Back-UPS 500VA

zasilacz ups APC

Zasilacz awaryjny o mocy 300W / 500VA w obudowie stojącej. Przeznaczony dla urządzeń o małej i średniej mocy - idealny dla dysków sieciowych i urządzeń sieciowych. Pozwala na dostęp do danych w wypadku awarii zasilania. Posiada 3 gniazda zasilania oraz 1 gniazdo filtrujące. Czas ładowania do 6 godzin.

Zasilacz awaryjny APC Back-UPS 700VA

zasilacz ups APC

Zasilacz awaryjny o mocy 405W / 700VA w obudowie leżącej. Przeznaczony dla urządzeń o małej i średniej mocy - idealny dla dysków sieciowych i urządzeń sieciowych. Pozwala na dostęp do danych w wypadku awarii zasilania. Posiada 4 gniazda zasilania i 4 gniazda filtrujące. Czas ładowania do 16 godzin.

Zasilacz awaryjny APC Smart-UPS 750VA

zasilacz ups APC

Zasilacz awaryjny dużej mocy, 500W / 750VA, w obudowie desktop. Idealny do ochrony serwerów i dysków sieciowych. Szybkie ładownie - 3 godziny, stabilna praca i napięcie wyjściowe jako idealna sinusoida. Wygodny wyświetlacz LCD do informowania o stanie zasilania i baterii.

Zasilacz APC Smart-UPS 1000VA

zasilacz ups APC

Zasilacz awaryjny dużej mocy, 670W / 1000VA, w obudowie desktop. Idealny do ochrony serwerów i dysków sieciowych. Szybkie ładownie - 3 godziny, stabilna praca i napięcie wyjściowe jako idealna sinusoida. Wygodny wyświetlacz LCD do informowania o stanie zasilania i baterii.

Zasilacz APC Smart-UPS 1500VA

zasilacz ups APC

Zasilacz awaryjny dużej mocy, 980W / 1500VA, w obudowie desktop. Idealny do ochrony serwerów i dysków sieciowych. Szybkie ładownie - 3 godziny, stabilna praca i napięcie wyjściowe jako idealna sinusoida. Wygodny wyświetlacz LCD do informowania o stanie zasilania i baterii.

Zasilacz APC Smart-UPS 1000VA 2U

zasilacz ups APC

Zasilacz awaryjny dużej mocy, 670W / 1000VA, przeznaczony do zabudowy w szafie serwerowej. Idealny do ochrony serwerów i dysków sieciowych. Szybkie ładownie - 3 godziny, stabilna praca i napięcie wyjściowe jako idealna sinusoida.

Zasilacz APC Smart-UPS 1500VA 2U

zasilacz ups APC

Zasilacz awaryjny dużej mocy, 980W / 1500VA, przeznaczony do zabudowy w szafie serwerowej. Idealny do ochrony serwerów i dysków sieciowych. Szybkie ładownie - 3 godziny, stabilna praca i napięcie wyjściowe jako idealna sinusoida.

Synology - dyski sieciowe

Najnowsza seria dysków firmy Synology w procesorami Intel i3. Nawet 4 x LAN 1Gbit i prędkość do 1GB/sek przy odczycie. Pojemność do 100TB danych. Synology...

 

Dyski sieciowe QNAP

Oferujemy największy wybór przełączników KVM firmy ATEN dla domu i biznesu. Wersje od 2 do 40 portów dla każdego typu serwera. Wersje desktop i rackmount. Zobacz więcej modeli przełączników KVM ->

 

Rejestratory video QNAP

EPCam - kamera IP i rejestratory NVR . Cena kamer już od 319 zł. Obudowa zewn, IP65, matryca 2Mpix, PoE, 30fps dla 1920x1080 i wiele więcej. SprawdĹş kamery i rejestratory EPCam ->

 

Backup danych QNAP

Dla serwerĂłw QNAP polecamy kompletne rozwiązanie backupu danych z serwerĂłw i stacji roboczych dla biznesu, z centralnym zarządzaniem, wsparciem wirtualizacji, Exchange, Hyper-V, Active Directory, SQL Server. WyprĂłbuj za darmo Xopero dla Qnap ->

 

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack- szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych - sprawdź nasze wsparcie techniczne tutaj...

 

Zapraszamy do współpracy Firmy branży IT, integratorów systemów, sklepy komputerowe. Otrzymacie Państwo dostęp do naszego systemu on-line B2B i atrakcyjne warunki handlowe. Firmy prosimy o kontakt: 91-4315360 lub email: epa@epasystemy.pl

Nasze serwisy: || Dyski sieciowe Synology || Dysk sieciowy QNAP || Sklep KVM Aten || Kamery Etrovision || Kopia zapasowa z Ctera || Macierze dyskowe Qsan

Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Nieprawidłości opisów nie mogą być podstawą żadnych roszczeń. EPA Systemy Sp. z o.o. - KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81.